Wioletta Stanek - opinia (1) Swietna , merytoryczna obsluga . Pani Patrucja z oddzialu w Tczewie -... Wioletta Stanek L. Jasińska - opinia (1) Serdecznie polecam! Super szybki kontakt, pomoc na każdym kroku. Miałam... L. Jasińska Irena - opinia (1) Miałam okazje skorzystać z usług biura Użlis. Pomagali mi sprzedać moją... Irena
Zakup (1) Miałem okazję sfinalizować zakup zadłużonej nieruchomości przez firmę Użlis.... Steffan Wynajem (1) Polecamy firmę, sprawnie pomogła nam załatwić kwestię najmu. Gabinet Sprzedaż (1) Sprzedawałem swoje mieszkanie poprzez Firmę Użlis NIeruchomości, cała... Albert Sprzedaż (1) Pan Użlis wyciągnął mnie z dużych tarapatów. Pomógł mi sprzedać moje... Albert Znalezione ładne mieszkanie w ciekawej lokalizacji- polecam (1) Agencja znalazła mi ładne mieszkanie w szybkim tempie, załatwiono całą "... Ania Rad. Polecam- profesjonalnie, szybko i rzeczowo. (1) Polecam za profesjonalne podejście, szybką reakcję i rzeczową pomoc! Waldek Usługa (1) 100% - tyle daje za obsługę dotyczącą sprzedaży mojego domu :) Krzysztof Kredyt (1) Witam chciałem podsielić się moją refleksją na temat uzyskanego kredytu w... T. Skrzypczak transakcja sprzedaży domu (1) Polecam agencje, sprzedaż poprowadzona perfekcyjnie :) Englerd Działka (1) Nie zawiodłam się na tym biurze, znaleźli mi piękną działkę i załatwili... Joanna Sprzedaż mieszkania (1) Chciałem podzielić się opinią na temat sprzedaży mojego mieszkania w Gdańsku.... Janusz Sprzedaż (1) Polecam usługi biura Użlis Marcin Sprzedaż (1) Polecam placówkę w Gdańsku, sprzedaż odbyła się błyskawicznie, mimo to że... Marcin Polecam (1) Za pośrednictwem biura sprzedawałam mieszkanie w Gdańsku. Transakcja... Barbara Świetna obsługa, dokonały kontakt i współpraca! (1) Sprzedawałam mieszkanie za pośrednictwem tego biura i jestem zadowolona z ich... Magda Nowak