Sama nie wiem... (2) Korzystałam z depilacji nóg. Na pewno obsługa bardzo miła, zabieg wykonany... ewwa Rewelacja:)) (1) Paulino i Julito jesteście niesamowite, moje dłonie,stopy i buzia wyglądają... D.S. Na pewno tam wrócę! (3) Świetna obsługa. Panie bardzo miłe i znające się doskonale na swojej... Iwona
Marcelina - opinia (1) Byalm ponad miesiąc w tym salonie na praktykach. Powiem szczerze...... Marcelina Perfect waxing (1) I visited vanillia salon first time. Paulina speaks english quite good:)it... Shewone pwdicure i manicure (2) Korzystam z usług tego salonu od ponad roku.Jestem bardzo zadowolona!... Agnieszka POLECAM (1) Pierwsza wizyta i bardzo pozytywne odczucia... Przemiła Pani (... Magda O tak (1) To jest gabinet do ktorego chce chodzic.cudowna muzyka,wspanialy... Zofia Kosmetyczka dla dzieci :) (1) Do salonu przyszlam z moja 2-letnia coreczka na przeklucie uszu(z... Dominika polecam mikrodermabrazje i nie tylko.... (1) Wchodząc do tego gabinetu czuć zapach wanilii i słychać relaksacyjna muzyke.... Kinga Najlepszy prezent (1) na moje urodziny dostalam od corek zaproszenie na mikrodermabrazje i pedicure... Regina jak zwykle wypoczęta i zauroczona (1) Przesypatyczna obsługa!!Korzystam regularnie, miałam wykonywany masaż... Miła Pani Julitka! :) (1) Polecam gorąco Panią Julitkę, do której mam ogromne zaufanie w sferze doboru... Sylwia Profesjonalizm! (1) Po mojej pierwszej wizycie w salonie (fantastyczny peeling migdałowy!) byłam... Magdalena Zdecydowanie polecam! (1) Jestem klientką gabinetu Vanillia Beauty od ponad miesiąca i jestem bardzo... Dagmara cudowne rzęsy (1) Rzęsy perfekcyjnie długie, zakładałam 2 tygodnie temu i nic się z nimi nie... Ania P. zachwycona :) (1) byłam w tym salonie już kilka razy. Zawsze miła obsługa, fajna muzyczka,... Dorota Zdecydowanie polecam! (1) Do tego uroczego saloniku trafiłam z polecenia i była to jedna z moich... Sylwia Świetne miejsce, godne polecenia. (1) Pani Paulina jest cudowną, ciepłą osobą znającą się na tym co robi. Umie... Beata Gorąco polecam - warto (1) Chciałabym się podzielić swoją opinią na temat usług salonu Pani Pauliny.... Ala