Karolina - opinia (1) Kupiłam mamie voucher na zabiegi na dzień matki. Mama bardzo zadowolona i... Karolina polecam (1) Jestem zachwycona poziomem usług świadczonych w ty salonie. Profesjonalizm i... Gabi Ekspresowo i na temat ;) (1) Polecam wszystkim mamom, których córki chcą mieć świecidełka w uszach. Moja... mama Wiktorii
Super! (1) Wybrałam się do salonu na manicure LUX i pedicure Lux. Spędziłam bardzo... waszzzka Polecam! (2) Długo szukałam miejsca gdzie mogę przekuć uszy i nie żałuję, że wybrałam... Agata Paznokcie hybrydowe (2) Bardzo miła obsługa,ale przede wszystkim pełen profesjonalizm, hybrydy, które... Mmmm Polecem (2) Miło, profesjonalnie, czysto. Byłam na zabiegu trwałej rzęs i jestem bardzo... Agata przekłucie uszu u dziecka (3) Polecam bardzo,bardzo salon Vanilla Beauty do przekłuwania uszu dzieciom.... Beata mama Marianki Bardzo polecam ! (1) Obsługa bardzo miła i profesjonalna ! Atmosfera przyjemna :) Ceny atrakcyjne,... magdalena Polecam! (2) Depilacja przeprowadzona kilka dni temu-włoski wyrwane idealnie.WYRWANE NIE... Zadowolona klientka Przekuwanie uszu (2) Gorąco polecam kobietki miłe,sympatyczne,córka nawet nie wiedziała co się... Pati przekluwanie uszu (2) Polecam!!!!! Panie ktore pracuja w tym salonie maja anielska cierpliwosc:)... Mama Wikusi ;) Jestem bardzo zadowolona! (1) Polecam ten salon kosmetyczny! Niezwykle miłe Panie, zwłaszcza Pani Weronika.... Anna Z. cudowny salon (3) Doskonały salon kosmetyczny, z usług korzystam od kilku lat. Mimo tego że się... marta szczerze polecam! (1) Salon odwiedzam już od 3 lat przed każdym wyjazdem na wakacje w celu... Asia lubię tu wracać (1) Muszę przyznać, że salon pani Pauliny jest uroczym miejscem. Przede... Pati Lakier UV rewelajcja (1) Jestem stałą klientką, hybrydę robię sobie już od kilku miesięcy, za każdym... Gosia Zabiegi na twarz (1) Salon kosmetyczny naprawdę godny polecenia. Panie które wykonują zabiegi są... Ewelina Zdecydowanie polecam (2) Spokojnie mogę ten salon polecić wszystkim zaintereaowanym. Przemiłe Panie,... Czysta 100% zadowolenia (1) gabinet godny polecenia. osobiście jak do tej pory korzystałam tylko z usług... karolina