przekłucie uszu u dziecka

Polecam bardzo,bardzo salon Vanilla Beauty do przekłuwania uszu dzieciom. Dlaczego? Ponieważ panie robią to na dwa pistolety czyli jest ukłucie zsychronizowane i klientka nie ma szansy się zniechęcić i wycofać :) Moja córka od roku męczyła mnie o przekłucie uszu, ale ja uważałam,że jest za mała,aż nadszedł TEN DZIEŃ. Pani zaznaczyła kropki na uszach (miejsca przekłucia), zawołała drugą i po sprawie. Jestem bardzo zadowolona. Cena przekłucia 50 PLN jest nieco wyższa niż w innych salonach (średnio 45 PLN),ale w tych innych salonach jest jeden pistolet i czasem przekłucie w sumie kosztuje 60 PLN bo dziecko po przekłuciu pierwszego ucha nie chce drugiego, dlatego świadomie wybrałam ten salon. Po przekłuciu uszu córka dostała "Dyplom przekłucia uszu" dla bardzo dzielnej dziewczynki. Naprawdę jestem bardzo zadowolona i serdecznie polecam salon, bo panie mają bardzo dobre podejście do dzieci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przekłucie uszu u dziecka

Zgadzam sie z Pani opinia.Kosmetyczki maja bardzo dobre podejscie do dzieci.Moja corka wogole sie nie bala,chyba ja bardziej za nia.Polecam z czystym sumieniem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przekłucie uszu u dziecka

teraz to cena 70 zł i trwa 20 min.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0