Vanity Day Spa

Salony kosmetyczne SPA Salony masażu

Gdynia, Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 26

Manicure - tragedia (2) Samemu salonowi, obsłudze, wystrojowi i cenie nie mam nic do zarzucenia ale w... Gabriel Zabieg keratynowego prostowania - Zdecydowanie polecam! (2) Szczerze polecam zabieg keratynowego prostowania włosów u pani Edyty :) krok... Kamila Zadrożna Profesjonalnie w każdym calu (1) Oxybrazja i masaż w wykonaniu Pani Pauliny to czysta przyjemność! Dzięki... Asia
Kosmetyczka P.Paulina (1) Jestem bardzo zadowolona przemila atmosfera Pani Paulina bardzo... Magda Polecam (1) Bardzo fajna atmosfera i perfekcyjna obsługa. Pani Klaudia jest profesjonalna... Joanna Polecam Panią Klaudię - fryzjerkę :) (1) Z usług Pani Klaudii korzystałam wielokrotnie i za każdym razem jestem bardzo... Marta idealne miejsce na relaks (1) Do Vanity Day Spa wybrałam się z moją mamą i obie jesteśmy zachwycone świetną... Gosia Polecam!! (1) Nie miejcie obaw wybrać się do Vanity Day Spa! Robiłam makijaż permanentny... Ilona Polecam bardzo (1) Polecam gorąco najlepsza fryzjerke Edytę. Bardzo dobrze rozumie klienta, jest... Krzysztof Polecam (1) W pełni profesjonalna obsługa. Pani Edyta doskonale wie czego włosom... Sara :) (1) Byłam ściąć włosy na akcję daj włos i właściwie nie wiedziałam jaką chcę... Asia Super miejsce! (1) Skorzystałam z usługi fryzjerskiej i jestem zachwycona! Pani Edyta jest... Paulina Super fryzjer (1) Zdecydowanie polecam fryzjerkę Edytę, wykonuje usługi bez pośpiechu i rutyny,... Iwona Daria - opinia (1) Z całego serca polecam fryzjerkę Panią Edytę. Z natury mam cienkie i... Daria Polecam! (1) Podjalem zdecydowanie najlepsza decyzje wybierajac salon Vanity day spa!... Karol Polecam! (1) Trafiłam do świetnego fryzjera. Pani Edyta super ścina i dobrze doradza.... Monika