Gdańszczanin - ocena (2) Nie polecam wymiana filtrów 120 zł gdzie obydwa filtry to koszt ok 10 zł i 5... Gdańszczanin Bart - opinia (2) stanowczo nie polecam! Pacjent to audi a3 1.8t. po założeniu gazu zaczęły... Bart Toyota 1.6 valvematic (1) Instalacja stag qnext jak dotąd nie sprawia żadnych problemów. Obsługa miła i... Autor
Gaz BMW E39 528 M52 (1) Montaż instalacji gazowej firmy stag w BMW E39 528 M52 położona bardzo... Adam Profesjonalizm! (1) Instalacja położona na najwyższym poziomie! Kontakt z p.Łukaszem b.dobry-... Maciek Rewelacja (1) Idealnie dobrana instalacja, chodzi perfekt, jestem mega zadowolony Paweł Polecam (1) Również polecam. Instalacja gazowa założona profesjonalnie bez żadnych... Krzysiek Jest zadowolenie (1) klient zadowolony i o to chodzi instalacja do MG ZT -T 190 KM... PiotrVN Polecam (1) Polecam warsztat Vanos Gdynia. Przede wszystkim miła atmosfera i... ropaj Zuzanna - opinia (1) korzystałam ostatnio z usługi lawetą i muszę powiedzieć,że wszystko poszlo... Zuzanna polecam (1) Duża wiedza i uczciwie wykonany montaż, żadnych problemów z lpg. Polecam z... chevy Szybko i sprawnie.... (1) ..zrobiłem sobie jesienny przegląd stanu samochodu przy okazji wymiany opon i... klient Starannosc przedewszystkim (1) Gazowałem jakiś czas temu moją toyotę i muszę stwierdzić Świetna Robota... Stef Montaż BLOSA (1) a więc.. Podobno jeden z nie wielu zakładów który rzekomo, umie zainstalować... Marko Instalacje wysokiej jakości (1) Jeśli chcesz gaz szczególnie w BMW i szukasz wysokiej jakości udaj się do... bmwfan Uczciwość i duża wiedza (1) Długo zastanawiałem się czy zagazować swoje auto. Odwiedziłem wielu gaziarzy... Doogie