gaba2007 - opinia (1) Generalnie byłam w zeszłym roku (2022) i wszystko mi się podobało. W tym roku... gaba2007 Kacper - opinia (1) Bardzo podobały mi się obozy w 2022. Brałem udział w obozie sportów wodnych i... Kacper Tomasz Czech - opinia (2) Koszmarna organizacja, obóz z psem z jakiego korzystała córka, szkoda słów -... Tomasz Czech
rybka - opinia (1) ekstra i kropeczka bede tu przyjezdzac co rok :) rybka Maciej - opinia (1) Byłem na obozie w tym roku na samym początku wakacji. Było super, kadra miła... Maciej Polecam (1) Jestem w stanie polecić tą firmę ze względu profesjonalizmu, jaki prezentują.... kartos Jestem zadowolona. Skorzystałam z usług firmy (1) Dzieci wróciły uradowane. W sezonie 2019 córka jedzie na 2 turnusy z młodszym... renatadabrowicz Firma godna zaufania. (1) Jak najbardziej polecam firmę Viacamp. Oferta zgodne z opisem, pomoc w... Łukasz 1988 Jestem zadowolony z Viacamp (1) Spędziłem na obozie młodzieżowym Viacamp 3 turnusy pierwszy na obozie... Marek Malawski POLECAM (1) Polecam, wszystko w jak najlepszym porządku ;) Klaudia Dzieci wróciły zadowolone (1) Dzieciaki wróciły zadowolone, zapowiedziały, ze za rok jadą ponownie.... Malgorzata oboz paintballowo quadowy polecam (1) Miałam okazję skorzystać z usług tej firmy i szczerze powiem, jestem... magdalena_63z Polecam obozy letnie i kolonie młodzieżowe viacamp! - Mazury 2017 (1) byłam w te wakacje na mazurach z viacamp i wspominam pobyt bardzo przyjemnie,... Vanilla Sprawdziłem, polecam. (1) Miałem okazję skorzystać z usług firmy Viacamp.pl i jestem miłe zaskoczony.... Dariusz Serdecznie polecam obozy młodzieżowe tego biura! (1) Mam przyjemność polecić obozy młodzieżowe tego biura. Kadra na wysokim... GrayżynaWerna Interesująca oraz ciekawa oferta ViaCamp. (1) Szczerze zaciekawiła mnie oferta tej firmy, bardzo ładna i schludna strona... Mariusz Obozy na 6 z plusem (1) Jak najbardziej wszystkim polecam obozy Viacamp! Profesjonalna kadra z dużym... Natalia Najlepsze obozy młodzieżowe na Mazurach (1) Myślę,że sprzętem,zaangażowaniem,i pozytywnymi osobami w kadrze,żaden obóz im... Paul Super obozy i miejscowość (1) Świetna miejscowość, Mazury, cisza, spokój, idealne miejsce na obozy. Super... Adrian