Vica

Catering Jedzenie na wynos

Gdańsk, Jana Uphagena 23

Marzena - opinia (1) Zawsze pysznie i w przyjaznej atmosferze. Polecam gorąco! i zaraz zamawiam... Marzena Wspaniała firma (1) Jedzenie najwyższej klasy. Wspaniałe smaki, świeże, bez konserwantów i... Magda Michalak Super, polecam! (1) Super obsługa, smaczne jedzenie i fajne, nowoczesne rozwiązania. Moi goście... Maja
najlepszy catering w trójmieście (5) Najlepszy catering w trójmieście, pyszne jedzenie podane w nowoczesnym... Kasia Najwyższy poziom ! (1) Korzystaliśmy z wielu firm Cateringowych, ale tylko Vica spełnia Nasze... Łukasz Podpisuje się pod 6tką gdyż... (1) VICA Catering to firma z którą współpracujemy od lat. Ostatnio natknęło mnie... Paweł Radomir Polecam (1) Przepyszne jedzenie serwowane w nowoczesny sposób. Zdecydowanie polecam! Magda Zawsze świeże! (1) Jedzenie zawsze podane z gustem w nietuzinkowej aranżacji i ciekawym... Marczi rewelacja (1) zamówiliśmy jedzenie na 18tkę córki - rewelacja- bardzo rozbudowane menu,... Endriu Rewelacja (1) Super jedzenie w dobrej cenie i obsługa, rewelacja, polecam !!! narkfed smacznego (1) Polecam. Profesjonalnie, smacznie. Przyjemność nie tylko dla podniebienia ale... ramina Polecam (1) Arcydzieło kulinarne tak moge opisać jedzenie z Vica catering Zamawiałam... Aga Faworki (1) Po prostu boskie:) Jadłam ostatnio faworki zakupione w VICA i jestem nimi... Renia Chrzciny córeczki (1) Świetnie zorganizowane przyjęcie na chrzciny córeczki. Przesympatyczna i... Magda Wysmienite jedzenie na kolację firmową, jak i domowe przyjęcie (1) Kilkunastokrotnie korzystałem z usług tej firmy. Firmę charakteryzuje dbałość... Sic! Profesjonalizm (1) Skorzystaliśmy z usług firmy Vica po raz kolejny i tym razem nie mogę... Łukasz bardzo dobra forma, miła obsługa, super smak (1) wszystko z dużą klasą, smaczne zarówno proste jak i wyszukane dania. Pięknie... Tomek