Katarzyna - opinia (1) Wspaniałe miejsce. Profesjonalna obsługa. Miła atmosfera. Polecam dr... Katarzyna Gorąco Polecam! (1) Chciałabym polecić doktor Annę Warzochę. Pani dr Warzocha to prawdziwy mistrz... Małgorzata Dr Warzocha polecam (1) Jestem stałym klientem Pani doktor od wielu lat, zawsze w profesjonalny... Wojciech
Polecam (1) Polecam dr Dagmarę, stomatolog, zabieg wykonany profesjonalnie. Pacjent Dr Warzocha (1) Bardzo profesjonalna Pani doktor, miła atmosfera. Ząb uratowany, a to... Ania PORAŻKA - NIE POLECAM! (1) Nikomu nie polecam tej kliniki. Obsługa niekompetentna!!! Joanna dziwne miejsce... (1) dziwaczne miejsce... recepcja pusta, nie mialam jak sie umówic bo nikogo nie... Maria dr Warzocha nie polecam tego stomatologa (3) Jestem stałą pacjentka tej kliniki. przyszłam razem z Dr Horn , która jest... Lucyna Ginekolog Piotr Zabul (1) Dr Piotr Zabul to najlepszy ginekolog świata. Trafilam do niego na początku... Paulina Dąbrowska Gorąco polecam (2) Odwiedziłam klinikę wczoraj i muszę przyznać że jestem mile zaskoczona.... Szczęśliwa mama Karygodne - naciagacze! (2) Witam, szukalismy z zona dobrego stomatologa i przez znajomych trafilismy do... Marek dobra klinika (1) Klinika elegancka i czysta , jestem bardzo zadowolona , chociaż ceny mogły by... joanna Dermatolog dr Michał Kąkol (1) Tak! DR Michał Kąkol -Czlowiek Anioł !Nic więcej nie trzeba dodać. Oby... Jadwiga Polecam! (1) Szukałem dobrego urologa i polecono mi dr Artura Rucińskiego, dr przyjmuje w... Mieczysław PROFESJONALNIE, MIŁO I SPRAWNIE (1) Polecam VICTORIA CLINIC wszystkim tym, którzy pragną poczuć domowa atmosferę... Agnieszka Gorąco polecam najlepsza klinika w Trójmieście (1) Klinikę wyszukałam kilka miesięcy temu w internecie, szukałam profesjonalnego... Aleksadra Barbara Nowakowski - opinia (1) We are from Norway and have been patients of the Victoria Clinic in Gdansk... Barbara Nowakowski Hanna M. - opinia (1) Pełen profesjonalizm!Jestem pod wrażeniem! Sposób obsługi pacjenta oraz chęć... Hanna M. Dziekuje za mila obsluge. (1) Jestem mile zaskoczona uprzejmoscia jak i czystoscia tej kliniki.Mila... nina PROFESJONALNA KLINIKA (1) W końcu pojawiła się w trójmieście Klinika odpowiadająca moim wymaganiom.... Gosia