Adam - opinia (1) Byliśmy z córką na obiedzie i jesteśmy zadowoleni. Polecam Rozetę z halibuta... Adam Zabiegi na dłonie i stopy (1) Jestem bardzo zadowolona z jakości obsługi. Od dłuższego czasu jestem stałą... Małgorzata Pracownik ponad klient (1) Straszna obsługa... Klient to problem... Brak zainteresowania... Dziękuję za... sopociak
slabizna (1) Ciężko o rozluźnienie kiedy przy każdym ruchu masazysty skrzypi i trzęsie się... ania Mile odprężenie po ciężkiej pracy. (1) Otrzymałam w prezencie urodzinowym Groupona na zabiegi na cialo od znajomych.... Alicja Gorąco polecam (1) Jest to wspaniały lokal z miłą obsługą i pysznym jedzeniem. Polecam wszystkim... Alicja bardzo zadowolona (1) Organizowalam komunię dziecka w dolnej sali. Jedzenie bardzo dobre, tu polecę... Monika nieporozumienie (1) Poszliśmy ze znajomymi na kolację kupioną przez groupon. Na wstępie... akafadam obsługa i wystrój tak, deser niekoniecznie (1) Zamówiłam gorąca czekoladę i nalesniki z owocami sezonowymi, dostałam kakao z... jj Już nie (1) Wraz z rodziną i znajomymi odwiedziłam restaurację Villi Baltica korzystając... zgaga2000 Niestety nie (1) Niepoważne podejście do klienta, obrażalstwo i lekceważenie. Ja Restauracja- dno (1) 1. Ponad godzina oczekiwania na danie 2. dym papierosowy klientów z... Pawel NIE POLECAM!!!!! (1) Absolutnie nie polecam tego SPA, chociaż trudno tak to miejsce nazwać, bo... Niezadowolona bardzo polecam! (1) Pyszne jedzenie , oraz przesympatyczny ,profesjonalny i do tego przystojny... Kasia polecam !!! (1) Wybrałam się na spotkanie ze znajomymi, świetne jedzenie, miły kameralny... Gosia Miejsce z klasą... (1) Co prawda przepychu nie ma, ale jest nienagannie czysto, piękne wnętrze,... Wojtek restauracja trzymająca standard (1) Kiedy kilka razy w roku wybieram restaurację na różnego rodzaju spotkania, i... Krystyna G