Villa Eva

Temat dostępny też na forum: Wesele Wesele bez ogłoszeń
Witam wszystkich :) Szukam miejsca na wesele w obrebie gdańska. Zainteresowała mnie Villa Eva na Batorego we Wrzeszczu. Czy któras z Was cos słyszała na temat tego miejsca?? bardzo proszę o jakiekolwiek informacje....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Villa Eva

Witaj,

mialam tam wesele i odradzam!
Jak tylko masz mozliwosc to uciekaj stamtad!

To nie tylko moja opinia, poczytaj tu:
http://forum.trojmiasto.pl/read.php?f=11&i=407441&t=406974

Pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Villa Eva

Ja także mam nieprzyjemne wrażenia z Villi Eva. Na początku wszystko wyglądało bajecznie... ale gdy popytałam osoby, które się tam bawiły lub miały jakikolwiek kontakt z tym miejscem to wszystko nabrało innych barw.

Potem jeszcze na własnej skórze przekonałam się, że Pan Kulczycki to cwaniak, którego największym talentem jest liczenie pieniędzy. Dziwne, że nie zależy mu na opinii miejsca... widocznie nie ma świadomści, że zła opinia rozchodzi się szybciej niż dobra...

I jeszcze jedno..Dziewczyny, jeżeli zdecydujecie się na organizowanie jakiejskolwiek imprezy w Villi Eva to zawsze podpisujcie umowy !!!! pewnie usłyszycie, że oni nie mają w zwyczaju tego robic... ale Wy bez umowy nie wychodżcie ze spotkania.

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

poszukuję rzetelnego i kompetentnego Zarządcy (70 odpowiedzi)

Nasza wspólnota chciałaby zmienić zarządcę, w tej chwili zarządza nami Euroformat ale jesteśmy...

Czy jest tu dojrzała Pani? (6 odpowiedzi)

Do znajomości, przyjaźni, rozmowy.

sklep z pokrowcami, etui do telefonów (21 odpowiedzi)

Witam! Poszukuje dobrego i niedrogiego sklepu z pokrowcami/etui do telefonów w Gdańsku....