VITAL DENTAL CLINIC

Stomatolodzy Protetycy Stomatolodzy dziecięcy

Gdańsk, gen. Emila Augusta Fieldorfa 17

ola - opinia (1) Pan Marek wspaniały człowiek. Potrafi odmienić uśmiech :) ola Mariola - opinia (1) Polecam z całego serca. Dr Marcinkowski jest najlepszym dentystą protetykiem... Mariola polecam (1) Bardzo polecam tę Klinikę Stomatologiczną. Profesjonalni lekarze a... anna z gdańska
Niestety,nie polecam doktor Niedzwieckiej (1) Prosty zabieg ,jakim jest usuniecie osadu nazębnego,został wykonany fatalnie... Ewa Kazimierz Tymański z rodziną - opinia (1) Leczymy się całą rodziną w klinice, super miejsce przyjazna atmosfera. Dr... Kazimierz Tymański z rodziną opinia (1) Korzystam z usług kliniki od początku jej istnienia obecnie jestem już na... zadowolony pacjent Bezboleśnie i profesjonalnie (1) Polecam wizyty w tym gabinecie. Jestem wierny tej Klinice od kilku lat i... Pacjent Ania - opinia (1) Nic nowego nie dodam, potwierdzam wcześniejsze wpisy pozytywne. Jesteśmy... Ania "Niebo w gebie" (1) Jestem b. zadowolony z "uslugi" tego gabinetu. "Robila mnie" pani Wioleta.... jaross Polecam. (1) Zdecydowanie polecam wszystkim którzy cierpią z powodu fobi na stomatologów.... pacjentka Łukasz.K - opinia (1) Jak najbardziej polecam ta klinikę innym :) Personel miły i życzliwy,... Łukasz.K opinia (1) Jeśli chodzi o leczenie to klinika godna polecenia, leczenie skuteczne i... Pacjent rodzina - opinia (1) W miłych i komfortowych warunkach leczenie zębów to przyjemność.Fachowość... rodzina Goraco polecam! (1) Goraco polecam! Do Pani Doktor Wioletty trafilam jakies 2 lata temu, mila... M. Urszula - opinia (1) Leczymy ząbki (dzieci w wieku 5,6 i 8 l.) u pani doktor Wioletty... Urszula Byłem kilka razy (1) Napiszę krótko i na temat... Pan Marcinkiewicz w mojej ocenie 9 w skali do 10... Artur Andrzejewski OK (1) W podobnym czasie bylem jeszcze w gabinecie Eurodent na Morenie i w... Pacjent Testowy Polecam (1) Usługi naprawdę na wysokim poziomie! Łukasz Z podziękowaniami.... (1) Serdeczne podziękowania dla Pana Doktora Marka za pomoc kiedy była naprawdę... Pacjentka