Jurek - ocena (1) Biuro obsługi to jedno kłamstwo. Każdy kontakt e-mailowy czy osobisty kończy... Jurek Maciuś - opinia (1) Uporczywe ciągłe rozłączanie internetu Maciuś Thorus - opinia (1) Zdecydowanie nie polecam - omijać szerokim łukiem i wybierać konkurencję.... Thorus
Ja - opinia (1) Porażka! Nie dość, że regularnie raz w miesiącu jest dzień kiedy nie ma... Ja ~ - opinia (2) Niestety, przez ponad pół roku od podpisania umowy nie założyli łącza... ~ godny dostawca (1) Od kilku lat jestem odbiorcą łącza biznesowego z firmy VOLTA, internet działa... SMNET Internet 50 (1) Dostarczony internet drogą radiową działa bez zarzutu. Jak narazie nie miałem... Michał Polecam (1) Internet działa bez zarzutu, stabilne łącze i oferowana prędkość jest... Daniel Klijent nr 2747 (2) Jestem użytkownikiem od kwietnia.Od połowy czerwca gromadzę dokumentację... Janusz Graczkowski ZDECYDOWANIE ODRADZAM (3) Firma nierzetelna i niewiarygodna. W pazdzierniku podpisalam umowe na dostawe... mr Odradzam (2) Przyłącze do internetu z funduszy unijnych wykonywane od półtora roku. Nie... Danuta Niesolidna firma (3) Obiecują szybką instalację w 2 tygodnie a później człowiek czeka 5 miesięcy i... Rafał Kpina z obsługą (1) przez kilka miesięcy użytkowania internetu kilka awarii trwających ponad dobę... Andrzej Serwis - totalna porażka, internet ok (1) Generalnie internet śmiga aż miło, podłączenie kilka miesięcy temu.... J. Polecam (1) Mam z tej firmy internet i TV od pięciu miesięcy i mogę z czystym sercem... Karolina Cieślik nie polecam (2) Nie polecam tej firmy!!!! Po spotkaniu z przedstawicielem, który zapewniał... zdegustowana Jesli mozecie szukajcie czegos innego (1) Jeśli masz awarie w piątek po 16 (u tego operatora to częsty przypadek) to... GG ciągłę problemy z internetem (1) Od mniej więcej dwóch tygodni moje połączenie z internetem jest ciągle... Hanna B.