W co inwestować w XXI wieku?

Temat dostępny też na forum: Inwestycje i deweloperzy Karczemki
Witam,

Dział dotyczy deweloperki i nieruchomości są oczywiście dobrym kapitałem, lecz nie każdy ma setki tysięcy złotych, lub po prostu szuka też innych sposobów dywersyfikacji swojego kapitału.

Nie jestem przedstawicielem żadnej firmy, wykonuję wolny zawód i po prostu szukam partnerów, którzy są świadomi że mamy XXI wiek, a co za tym idzie internet i wszystko co z nim związane jest na wyraźnej fali wznoszącej.

Do rzeczy,

Reklama RTB (Real Time Bidding) w skrócie inteligentna reklama dobierana do preferencji użytkownika w 2015 roku była sprzedana w wartości 14Bilionów $. W 2016 szacowane na 20bln $
Aby móc wykupować taką reklamę trzeba mieć niebotyczne środki, jednak są firmy, które dzielą się z nami tym ogromnym zyskiem, poprzez udział w tym biznesie.
Najlepsze jest to, że żeby móc w tym uczestniczyć nie musimy angażować wielkich środków, można sprawdzić ten biznes nawet kwotą poniżej 100zł...

Biznes jest naprawdę niesamowity, ale mam też świadomość, że dla konserwatywnych osób, po prostu zbyt mało realny (namacalny), rozumiem to i szanuję.
Dlatego chętnie przybliżę szczegóły każdemu, kto ma trochę 'świeższe' spojrzenie na internet i wszystko co z nim związane.

Chętnie spotkam się i po prostu przy kawie, opowiem jak to wygląda, nie chcę nikogo na nic naciągać, a jedynie pokazać możliwości i może w przyszłości zacząć wspólnie zarabiać świetne pieniądze.

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu E-mail: trafficekspert@gmail.com

Pozdrawiam i udanej majówki wszystkim :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Wg mnie inwestycja w nieruchomość i to w mieście, gdzie jest dużo studentów np we Wrocławiu http://www.dewelopart.pl/inwestycje-planowane/vicino/najlepsze-mieszkanie-dla-studenta-i-najlepsza-inwestycja/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja uważam że bardziej opłacają sie inwestycje w turystów. może nie do końca trójmiasto ale Takie np Rowy nad samym morzem. Fajne osiedle Lubicz tam jest, typowo turystyczne apartamenty. Przyjezdni sa w stanie wiecej zapłacić np za tydzień pobytu niż student za cały miesiąc. moim zdaniem jest to bardziej opłacalne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja teraz planuje swoje pieniążki zainwestować w http://www.budros.pl/mieszkania-gdansk/ - Może Jasminowy Stok? :) Jednak rynek nieruchomosci to dość bezpieczna inwestycja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Aby móc wykupować taką reklamę trzeba mieć niebotyczne środki, jednak są firmy, które dzielą się z nami tym ogromnym zyskiem, poprzez udział w tym biznesie."
W życiu nie widziałem żeby jakaś firma dzieliła się z kimś zyskiem. Idź sprzedawać swoje piramidy gdzie indziej. Zabierz się za normalną robotę a nie szukasz frajerów co będą robić na ciebie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
dobry zwyczaj popracować...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
W tematy, które dają jakieś perspektywy - płynne, na tym można nieźle zarobić.
XTB wam coś mówi? Tam macie możliwość inwestowania w przeróżne tematy.
Przy każdej pozycji na innych warunkach, ale ogólnie temat jest zdecydowanie godny uwagi.
A co polecam? Zainwestowanie w akcje. Tam macie do 30k euro miesięcznie bez prowizji. Są narzędzia, jest demo systemu, więc można sprawdzić, czy się do tego nadajecie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
XTB ma kilka tematów inwestycyjnych, tylko po prostu podejdźcie z głową.
NIe inwestuje się w to, co jest modne, tylko w takie tematy, na których po prostu się znacie. Jeśli będziecie działać odpowiedzialnie, to też korzyści wynikające z takich tematów będą zdecydowane. Nie ma co ukrywać, że zarabianie nie wymaga 10 lat doświadczenia, ale bardziej znajomości rynku, narzędzi i mechanizów. No i oczywiście obowiązkowa jest odpowiednia analityka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Problem jest w tym, że sporo ludzi ma środki, ale nie ma żadnej wiedzy o inwestycjach, ... i tacy ludzie potrzebują odpowiedzi na zadane pytanie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
XTB macie, a tam inwestowanie w akcje, obligacje i w inne tematy. Macie system, który zapewnia właściwie wszystko – musicie to odpowiednio zaplanować, a wtedy efekty będą zadowalające. Najważniejsze jest takie działanie, aby realne były efekty. Macie demo systemu – z tego korzystajcie. Tak najłatwiej ocenić, czy dacie radę z tym tematem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Macie XTB, a w ich systemie akcje, waluty, krypto i inne tematy. Testujcie. Inwestować powinno się przede wszystkim w to, w czym ma się pojęcie. Jest demo systemu, więc też macie czas na zrozumienie narzędzi, mechanizmów i zasad działania tego wszystkiego. I wtedy da się z tego wyciągnąć naprawdę fajne wyniki. A ile dokładnie wyciągniecie? To już zależy naprawdę od was. Musicie sobie dać czas na wypracowanie sensownych wyników.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy ktoś z Was w tym siedzi? Mowa o tym https://investoor.eu/czym-jest-crowdinvesting-udzialowy/

Główne tematy, które mnie interesują dotyczą tego, z jakim kapitałem warto w to wejść, w ilu firmach warto mieć udziały, żeby minimalizować ryzyko i ewentualnie - którymi emisjami warto się zainteresować. Zależy mi głównie na zainwestowaniu pewnej części posiadanego kapitału. Jak to rozłożyć?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No wlasnie sama nie wiem czy nieruchomości to taka dobra opcja skoro tanieją. Raczej nie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0