W jakim banku konto

Witam,
moze sie to wam wydać dziwne ale ja jeszcze nie zakładałem nigdy konta w banku. Jakoś nie było mi to wcześniej potrzebne wiec mnie do tego nie ciągnęło. Teraz znalazłem nową prace i potrzebuje założyć konto w banku aby wpływała mi na niego wypłata. Gdzie teraz najlepiej założyć konto w banku?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Konto w nest banku. Bez znaczenia czy ma to być konto osobiste czy firmowe.Obecnie bank ten ma najlepszą ofertę na zalozenie dla siebie konta
0 zł prowadzenie
0 zł karta
0 zł wypłaty z bankomatów
i darmowe przelewy do innych bankow
Bez żadnych warunków

Ewentualnie możesz jeszcze zerknać sobie na promocje na konta - wiele banków oferuje promocyjnie pieniądze za załózenie konta dla nowych klientów. Jak ing bank ślaski czy millenium bank
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja mam konto w Santander i ogólnie jestem zadowolona. Czasem na infolinii długo się czeka ale to chyba wszędzie :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Ochrona telefonu (15 odpowiedzi)

Hej, Ostatnio kupiłam pancerne etui na telefon, widziałam też na stronie tej firmy, że mają tzw....

gry online (8 odpowiedzi)

Cześć wszystkim! Mam pytanie do hazardzistów. Powiedz mi Czy próbowałeś grać na polskich zasobach...

Iphone gdzie kupić? (3 odpowiedzi)

Witajcie gdzie najlepiej kupić iPhone 14 pro max (256 GB) + akcesoria. Stacjonarnie w Poznaniu...