Niedawno miałam przyjemność być w sklepie "Mama i ja" w Gdańsku, w celu znalezienia odpowiedniego prezentu dla 6-latki.Sklep ma ogromny asortyment i pierwszy raz wchodząc do sklepu byłam zadowolona przemiłą i kompetentną obsługą. Pani, która mi pomagała w wyborze zabawki, była odpowiednią osobą na odpowiednim stanowisku.Znała polecane produkty i w sposób rzetelny udzielała porad. Ja za bardzo nie znam się na atestach, ale Pani z obsługi utwierdziła mnie w przekonaniu, że zabawka, którą kupiłam jest bezpieczna dla maluszka i nie będzie dla niego i jego rodziców udręką, tylko świetnym prezentem. Z tego co się orientowałam, ceny są porównywalne, jak nie niższe niż w innych tego typu sklepach, a co jest dodatkowym plusem, możliwe jest zamawianie różnych produktów po przez sklep internetowy. Co prawda nie miałam okazji skorzystać, ale moja siostra robiła większe zakupy przez stronę internetową "Maja i ja" i była bardzo zadowolona. Przesyłka była szybko, bez komplikacji, a zamówione rzeczy zgadzały się z tymi na stronie.
Serdecznie polecam i gratuluję naprawdę świetnego sklepu. Na pewno jeszcze nie raz tam coś kupię.