Kaskerki (1) Sprzedawcy od wózków, fotelików czy mebli bardzo przyjaźni, pomocni,... Klientka zawiedziona (1) jestem zawiedziona, miałam wrażenie, że sprzedawca próbuje za wszelką cenę... Dorota
Kupno fotelika (1) Bardzo miła i kompetentna obsługa. W wyborze i montażu fotelika trafiliśmy na... Karolina
polecam (1) Korzystaliśmy z kilku działów tego sklepu. Jednak najwięcej czasu spędziliśmy... elss Polecam zakupy w Mama i ja (1) Polecam zakupy w sklepie Mama i ja przy ul. Grunwaldzkiej w Gdańsku! Bardzo... WF Typowy kołchoz (1) Nikt nic nie wie jak zapłacisz to z bani . tak podchodzą tam sprzedawcy do... karinka zakup wozka maclaren............................................................ (1) kupilam wozek maclaren niestety wozek okazal sie wadliwy.w czasie sprzedazy... byly klient Jak kupować u nich to z dużym wyprzedzeniem (1) Ceny mają ok, na miejscu zainteresowanie klientem spore, niestety do momentu... Łukasz Radzę uważać (1) Zrobiłam zamówienie próbne przez internet z odbiorem osobistym. Chciałam... Joanna Uwaga na chodziki typu "pchacz" i panią zamawiającą!!!!!!! (1) Sklep MAMA I JA w Gdańsku- zakup pchacza dla 10 córki. Przemiła pani z tego... Zawiedziona gorąco polecam!!! (1) Kilka dni temu zawitałam do sklepu Mama i ja przy Grunwaldzkiej. Jak tylko... Dorota WIELKI POZYTYW (1) Niedawno miałam przyjemność być w sklepie "Mama i ja" w Gdańsku, w celu... Magda Porażka (1) Zastanówcie się zanim tam coś kupicie !! Rowerek,który miał być wspaniałym... Maja Gdańsk