Kilka dni temu zawitałam do sklepu Mama i ja przy Grunwaldzkiej. Jak tylko weszłam przywitał mnie uśmiech miłej kasjerki. Udałam się do niej celem porady. Od razu poproszono do mnie obsługę z działu, który mnie interesował czyli zabawki. Przesympatyczna Pani Iza opowiedziała mi chyba wszystko o klockach, które chciałam kupić:-))) Rzetelna wiedza i fachowość obsługi sprawiły, że udając się do kasy koszyk miałam zapełniony po brzegi:-) Tam kolejna miła niespodzianka - szybko wystawiony paragon, naliczona należność a co najważniejsze i najbardziej ujmujące wszystkie moje zakupione rzeczy zostały zaniesione do samochodu, gdzie Pan Michał sprawnie mi je zapakował:-)
Sklep jest bogato wyposażony nie tylko w akcesoria ale i w wózki, foteliki a całe piętro to przepięknie urządzone pokoiki dziecięce, gdzie można sobie wybrać łóżeczka, pościele, leżaczki i inne mebelki. Posiadają nawet w ofercie pościel zaprojektowaną, uszytą i malowaną ręcznie przez artystkę.
Od teraz wracam do mojego ulubionego sklepu jak tylko mam okazję. Polecam wszystkim teraźniejszym i przyszłym rodzicom zakupy w Mama i ja, zwłaszcza w tak zagonionym okresie przedświątecznym. Tam nie stracicie cennego czasu:-)