Magdalena - opinia (2) gorąco polecam, po raz kolejny jestem mile zaskoczona bardzo profesjonalną... Magdalena Naprawa centralnego zamka (1) Naprawa wykonana bardzo profesjonalnie i szybko. Do tego przystępnie cenowo.... Maciej montaż czujników cofania oraz rejestratora jazdy przedniego i wstecznego (2) Z uprzejmości załogi oraz wykonania powierzonej usługi która wykonana została... Zeno
Rewelacyjna i fachowa obsługa, terminowość i pelen profesjonalizm (1) W styczniu tego roku firma WIK, pomogla mi wyborze odpowiednich zabezpieczen... Magdalena Szczerze polecam (1) Fajny sklep z możliwością montażu zakupionych rzeczy. Dobrze działa obsługa... Wojtek Fachowcy 1 klasa w Trójmieście (1) Sorzystałem z usług już 2 razy i po raz kolejny się nie zawiodłem.... Tomek DJ Crazy Profesjonalizm i miła obsługa. (1) Byłam zaskoczona profesjonalizmem i miłą obsługa,co niestety teraz rzadko się... kobieta Radio + akomulator (1) Robiłam u Panów radio (naprawione z sekunde) następnie był problem z poborem... AF-M Szybko i Profesjonalnie (1) Bardzo dobra obsługa klienta.Fachowe podejście do tematu car audio.Polecam Dawid Miła i kompetentna pomoc (1) Pojechałam tam po przeczytaniu opinii z alarmem, który nie działał. Pozytywne... Hanka Fachowcy pełną gębą (1) Wybitnej klasy fachowcy. Usługa na najwyższym poziomie. Podczas gdy nIkt nie... Szymon Szybko i profesjonalnie (1) Usługa dotyczyła montażu sterownika centralnego zamka. Duży wybór sprzętu w... Łukasz Audi (1) W firmie WIK montowałem aa oraz inne zabezpieczenia, warsztat godny... Darecki P.H.U.P WIK (1) Dowiedziałam się ,że pracuje u Państwa,Pan Piotr Krygier.Wcześniej pracował... Agnieszka Sa najlepsi (1) Montowalem u nich alarm dziala bardzo dobrze Co mnie zaskoczylo to znajomosc... Bartek Pełen profesjonalizm!!! (1) Profesjonalne podejście do klienta. Mila i fachowa obsługa. Gorąco polecam... Zadowolony klient Sprzęt CB (1) Będąc w Trójmieście jak to stary CB-ista po opiniach zajrzałem do tej... swt50 super (1) polecam,pełny profesjonalizm,od razu zorientowałem się że ludzie w branży są... wiesław oscaroo - opinia (1) dobra i konkretna obsługa,szybko naprawili centralny zamek w moim aucie.polecam oscaroo Mateusz - opinia (1) Konkurencyjne ceny. Gruszka do radia 20zł mniej niż w innych sklepach (taka... Mateusz