wielkie rozczarowanie (2) jestem studentką tej szkoły i jest bardzo źle Tak jak koleżanka uważam że... Studentka WSFiA Nie polecam tej uczelni...szczerze (4) Uważam, że jest to kolejna z prywatnych uczelni dla ludzi, którzy się nie... zawiedziona studia dzienne... (1) ile razy w tygodniu odbywaja się zajecia na dzienych? Wiem ze na zaocznych... zaciekawiona
polecam i tęsknię:) (1) najlepsze studia na jakich byłam - zajęcia z praktykami, przydatna wiedza,... absolwentka Bardziej niż przeciętna (1) Poziom nauczania umiarkowany, gdyby nie kilku emerytowanych profesorów,... Anka super-polecam (1) Patrząc na to wszystko co piszecie na temat innych Uczelni postanowiłam się... Alina absolwent - opinia (1) Świetna, bardzo przyjazna szkola. Doskonale zorganizowane zjazdy, bardzo... absolwent 3 X TAK (1) Szkoła chociaż się dopiero rozwija, ale spoko. Najważniejsze to cena, mała... Ci co przeczytaja to sie domyslą Opinia (1) Duże możliwości e-learningowe, dzięki temu mniej zjazdów, wykładowcy... Ed Super klimat (1) No takiego klimatu, to Wy w trójmieście nie znajdziecie! Naprawdę polecam!... Dawid Uczelnia godna polecenia! (1) Uczelnia ,którą polecę wszystkim! Nie jest molochem,w którym nie szanuje się... marszl Super uczelnia z ekstra kadrą (1) Lepiej trafić nie mogłem. Bardzo miła atmosfera, pomoci wykładowcy, ciekawie... JJ Polecam (1) Zajęcia prowadzone w modułach - duże ułatwienie przy nauce do sesji :)... k84 GDynianka - opinia (1) Polecam zainteresowanym zarządzaniem! Szkoła wyjątkowa, może właśnie dlatego,... GDynianka Polecam (1) Szkoła jest mała, ale fajnie się rozwija.Dużo dodatkowych kursów tylko dla... Kosa Prosze o pomoc! :) (2) Zastanawiam się nad pojśćiem do tej szkoły , ale nie znam nikogo kto moglby... Gocha super:) szkoła !! (1) Naprawde bardzo goraco polecam. Ja, gdy pierwszy raz zobaczyłam ta szkołę... studentka najlepsza uczelnia (1) Uważam, że wykładowcy są spoko, umieją wytłumaczyć i zawsze pomogą. Atmosfera... studentka Jest suuper (1) Bardzo mi się podoba. Polecam wszystkim!! Wykładowcy wspaniali. Potrafią... Student Bardzo dobrze wspominam! (1) Fajna szkoła, nieźli wykładowcy. Nauczyłam się dużo. Polecam kochani! Tonia Majewska