POLECAM ! (1) Bardzo Polecam ! Nierozumiem złych opin na temat tej szkoły bo szkoła jak i... polecam Jest fajnie (1) Fajna mała szkoła ,atmosfera super.Trzeba się uczyć ale trudno po to tam poszłam Ja Mam same dobre wspomnienia z tej szkoły (1) Skończyłam WSFiA, zrobiłam MSU na UG i nie narzekam. Mnie w WSFiA podobało... Marti
polecam!!! (1) Całkiem fajna szkoła, miałam lekkie obawy, bo już dawno zdawałam maturę, ale... studentka wsfia WSFiA - nieźle się zapowiada (1) Nie jest aż tak źle z naszą uczelnią, bo chyba zmienili właściciela, a... batistuta BEZNADZIEJA (1) Jestem byłą studentką tej szkoły i bardzo sie z tego ciesze. Uczelnia... Była studentka Bałagan? To mało powiedziane. (1) Jak skończycie studia i rozliczycie dokumenty, liczyć możecie na firmę... Paweł Balagan, brak organizacji, każdy mówi coś innego na czym student traci (1) Przeczytalam pare komentarzy i powiem szczerze że Roman ma racje. Na samym... misia Jak jest na Informatyce w Biznesie? (1) Mam pytanie jak jest na tym kierunku chodzi mi o przedmioty (system zaoczny) maur prosze o pomoc (1) Hej Wam. W tym roku wybieram sie na studia i chcialabym dowiedziec sie... malwa malwa - opinia (1) hej Wam! W tym roku chcialabym wybrac sie na studia do WSFiAale po Waszych... malwa WSFiA rządzi (1) Jesteśmy studentami I roku studiów dziennych i nie załujemy trafnego wyboru.... Studenci WSFiA