WU - Tang Fries 

Burgery

Gdańsk, Jacka Malczewskiego 85/105

Alis - ocena (1) Pyszne burgerki i fryteczki Alis Macias - ocena (1) Burger wymiata!!! Lepszego nie jadlem!!! Macias Rudy :D - ocena (1) Tak to się robi! :) Rudy :D
Becia - ocena (1) Zawsze świeże produkty i wspaniały smak! Becia Jusi - ocena (1) Super miejsce gdzie jest pasja,pyszne jedzonko i cudowni własciciele. Jusi Wronka - ocena (1) Smaczne i od razu widać że świeże Wronka GRUBYbenek - ocena (1) Najlepsze burgery jakie jadłem w życiu a waze 160kg więc na jedzeniu to ja... GRUBYbenek Pietrek - ocena (1) Bardzo smaczne a bułeczka pycha. Pietrek Dox - ocena (1) Zacny burgerek Dox Monia - ocena (1) Najlepsze burgery, mięso i wszystkie dodatki w punkt! Monia Agnieszka - ocena (1) pycha- po prostu petarda Agnieszka Dawid - ocena (1) Najlepsze buksyy w miescie :0 Dawid Jacek - ocena (1) Klasyk przesmaczny. Świeżutkie burgery. Jacek Jakub - ocena (1) Świetny burger. Znakomitej jakości mięso oraz sosy i frytki Jakub Jasiu Zbiel - ocena (1) Byłem tam w celu zjedzenia cantony, bardzo polecam, wyśmienity burger,... Jasiu Zbiel Marek - ocena (1) Najlepsze burgery w Trojmieście Marek Natalia - ocena (1) Najlepsze mięsko w burgerkach w całym 3city!!! Natalia Kasia - ocena (1) Bardzo pyszne i czuć że świeże Przyjemna obsługa polecan Kasia julia - ocena (1) idealne pyszne smashe julia Ola - ocena (1) Przepyszne burgery ze świeżo mielonego mięsa. Zawsze świeże warzywa. Pyszne... Ola