WU - Tang Fries 

Burgery

Gdańsk, Jacka Malczewskiego 85/105

GZA - ocena (1) zajebiste, zajebiste GZA Anna - ocena (1) Super! Najlepsze w mieście! Anna A - ocena (1) Pyszny burger i znakomite frytki! A
Kuba - ocena (1) Polecam, naprawdę smaczne miejsce Kuba Tom - ocena (1) Bardzo dobre burgery! Bułeczka idealnie mięciutka, widac ze z sercem robione!... Tom Janek - ocena (1) Wyśmienite, nic dodać nic ująć. Janek M - ocena (1) Myślałam, że nie lubię burgerów, bo jadłam już wszystkie w Gdańsku, ale te... M Klaudia - ocena (1) Przepyszne mięso i super dodatki! wszystko świeże i robione z pasją i sercem :) Klaudia MaciejZ - ocena (1) Polecam! Najlepsze burgery i frytki w mieście! MaciejZ Adam - ocena (1) Świetnie doprawione sosy, pyszna buła, a do tego autorskie sosy i zawsze... Adam Patrycja Brendler - ocena (1) Wspaniałe mięso - świeże, soczyste, wyborne. Wszystko przesmaczne i rozpływa... Patrycja Brendler Marcin Siekiera - ocena (1) Prawdopodobnie najlepsze burgery jakie w życiu jadlem...bardzo ciekawe... Marcin Siekiera Aldona - ocena (1) Pyszne burgery, widać że wszystko jest świeże Aldona Dhraw - ocena (1) Miejsce z super atmosferą i jescze lepszymi burgerami Dhraw Karolina - ocena (1) Najlepsze burgery jakie jadłam w Trójmieście Karolina Karol J - ocena (1) Burger świetny, a obsługa jeszcze lepsza! :D Karol J Justyna - ocena (1) Burger bliski oryginałowi. Soczyste mięso, miękka bułka i doskonały bekon.... Justyna Martyna - ocena (1) Przepyszne frytki i burgery. Martyna Marzena - ocena (1) Bardzo fajne miejsce.Pyszne burgery . Marzena M.A - ocena (1) Wspaniały i jeszcze raz wspanialy M.A