polecam (1) polecam.chodzę systematycznie i zawsze pomaga.caly sukces polega również na... Miki wspaniały człowiek-lekarz (2) Pan doktor patrzy na pacjenta całościowo nie tylko leczy chorobę ale również... K. Jak najbardziej specjalista we wszystkim! (3) Specyficzna oryginalna osobowość,takie same leczenie ....najważniejsze że... Kora
świetny lekarz (1) Polecam i polecam znajomym i póki co każdy zadowolony. Jeśli chodzi o mnie,... mike Radek - opinia (3) Pan Doktor jesty dobrym fachowcem prócz wiedzy jaką bezapelacyjnie posiada... Radek Kalina - opinia (1) Wspanialy lekarz i czlowiek osoba ktora dala mi sile , i wiare w to ze moge... Kalina Polecam jak najbardziej ! (1) Rewelacyjny lekarz ,mądry człowiek,posiada szerokie horyzonty myślowe , leczy... XXX Odradzam zdecydowanie! (1) Pan doktor ma pacjenta w nosie. Spóźnia się 1-1,5h, a ludzie czekają. Bierze... pacjentka Asia - opinia (1) Jest lekarzem który patrzy na pacjenta -człowieka a nie tylko przez pryzmat... Asia Emilia - opinia (1) Zdecydowanie odradzam!!! Nie pomógł mojej Mamie to pewnie nie pomoże i... Emilia Przybylski Alfons - opinia (1) P.dr Przybyła podchodzi do pacjenta po ludzku , wychodząc od niego z... Przybylski Alfons