Walentynki

Niestety to co zastałem w lokalu przeszło moje wszelkie oczekiwania. Mówie o NEGATYWNEJ stronie całego lakoalu. Hotel 4 gwiazdkowy więc i usługi powinny być na takim poziomie. Niestety. Totalna olewka klienta, w barze brak podstawowowego asortymentu pomimo że za wszystko trzeba było płacić dodatkowo (ponadto co było na stole). Po mojej prośbie o przyjście kierownika sali przez ponad 2 godziny nikt nas nie "zaszczycił" swoją obecnością, dobiero przy naszym wyjściu mogłem porozmawiać z kierownikiem także po mojej prośbie i oczekiwaniu. Jedzenia nie było nawet po jednej sztuce na głowe - mówię o zakąskach. Stolik 8 osobowy a zakąsek na 5 -6 osób. Byliśmy jakiś czas temu w Faltomie na imprezie andrzejkowej i było o niebo lepiej, niestety teraz poziom usług spadł i to strasznie. Z przykrością stwierdzam że był to mój ostatni raz w tym lokalu, za te pieniądze można znaleźć lepsze miejsce do zabawy. NIE POLECAM !!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Walentynki

Jeżeli KOMUŚ wystawała słoma z butów to i wystawać będzie.I WSZYSTKO BĘDZIE NA NIE.......NIE CZYTAJCIE CO TEN OSOBNIK WYPISUJE...PO PROSTU BREDNIE!!!!Byłam w te WALENTYNKI I BYŁO CUDOWNIE...POLECAM TEN HOTEL
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1