Wanoga

Temat dostępny też na forum: Wesele bez ogłoszeń
mam zarezerwowana sale w Wanodze (nowej) w Chwaszczynie dla Waszej wiadomosci pierwszy wolny termin byl na .... 18 pazdziernika
cena 115 zl/osoba z ciastem, a jezeli chodzi o sale to mnie osobiscie sie bardzo podobalo, a jedzonko tez niczego sobie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wanoga

cześć ja też mam wesele w tej Wanodze i jeśli możesz mi podać to na ile gości Wy będziecie mieli i w jakim terminie - bo z tego co ja wiem to nawet w sierpniu '02 kiedy to ja rezerwowałam salę był problem z terminem dlatego też mam wesele 31 maja 2003 ale nie wierzę w przesądy i nie mam z tym problemu. Ważne dla mnie jest ilu gości u Was będzie i jak liczą dzieci i facetów (3) z zespołu muzycznego. Amoże wiesz coś na temat pokoi do wynajęcia? pytam, aby upewnić się czy nasze informacje są zbieżne i jak możesz prześlij mi na mój adres ( wiolawiola1@tlen.pl)
Dziękuję i pzdrawiam WIOLA
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wanoga

w przyszlym tygodniu dam Tobie odpowiedz na Twoje pytania pozdrawienia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wanoga

Kochane dziewczyny!
Ja też mam wesele w nowej Wanodze na 12.07.2003 r. Z tego co wiem to nie liczą dzieci do lat 12, a za pokój 2-osobowy biora 60 zł. Jeśli coś sie zmieniło lub wiecie coś ciekawego to proszę napiszcie! Pozdrowienia!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wanoga

.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wanoga

/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wanoga

Ja też potrafię napisać /'
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Nietypowe i oryginalne miejsce na wesele? (35 odpowiedzi)

Cześć! Mam pytanie do tych co sa juz bardziej zorientowani w salach weselnych w okolicy...

Czy slub cywilny to wogole slub??? (208 odpowiedzi)

Przeciez tam nikt nic nikomu nie slubuje!

Zaproszenia ślubne - gdzie najlepiej kupić? (135 odpowiedzi)

Gdzie najlepiej kupić zaproszenia w okolicy Trójmiasta?