Warsztat Fryzur

Fryzjerzy

Rotmanka, Bajki 4/2

Angelika - opinia (1) Salon na najwyższym poziomie jeżeli chodzi o usługi a także obsługę ! Pani... Angelika Już stała klientka - opinia (1) Skorzystałam z polecenia znajomej i serdecznie polecam.Pelna pomysłów Pani... Już stała klientka Dorota - opinia (1) Po raz kolejny Mega super!;) polecam!!! Dorota
Polecam! (1) Indywidualne podejście do klienta,miły wystrój i sympatyczna obsluga Renata Super (1) Serdecznie polecam! Szczere podejście do klienta!!! i to szanuję! Sebastian żyrek Paulina (1) Najlepsza fryzjerka ever !!! Na głowie zrobi cud! Dojeżdżam kawałek ale warto... Ruda wiewióra Fryzjer (2) skuszona wieloma pozytywnymi ocenami salonu -byłam na koloryzacji u Pani... Niezadowolony klient M - opinia (1) Dzis bylem pierwszy raz u Pani Pauliny i musze powiedziec ze jestem pod... M POLECAM!! (1) Polecam z czystym sumieniem ten salon, od pierwszego wejscia pol roku temu do... Maciek super!!! (1) pozytywnie zakręcona, wygadana wariatka, która ma fach w rękach, jesli ktos... Ewelina Kamila - opinia (1) Polecam serdecznie Panią Paulinę, która ma głowę pełną pomysłów i zaraża... Kamila