Wątek bez znaczenia.

Drogi Panie Adminie137.
Spoko rozumiem.
Perturbacje zawodowe są perturbacjami zawodowymi.
Serio, aż tak on się rozrósł ten muzyczny? ;) hehehehe
Podejrzewam, jego macki poczęły zaginać swą grawitacją czaso-przestrzeń.

Ten wątek będzie totalnym free stylem.
Pies Pani Anny leży mokry.

Jakkolwiek, dziękuję za informację.
Oznacza to szacunek z Pana z strony do mej skromnej osoby.

http://www.youtube.com/watch?v=fIZ8R1OLkl0
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wątek bez znaczenia.

No, towarzystwo byłoby zacne, wpadajcie, przynajmniej miałabym z kim horror jakiś obejrzeć ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wątek bez znaczenia.

Ale masz dobrze:)...relaksuj się i wygrzej:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wątek bez znaczenia.

Łóżko pościelone. Ale pies był szybszy. Właściwie dobrze. Nagrzeje mi miejsce to go wyproszę. A jutro rano będę pachniała psem.
http://www.youtube.com/watch?v=Ib_eW9VSUwM
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wątek bez znaczenia.

Aniu...ale nie zamykaj się tak w sobie bo zostaniesz tam na dobre;)...my to nie bezimienny tłum...raczej;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wątek bez znaczenia.

Vilette, wielkością mieszkania się nie przejmuj. Nie liczy się wielkość i wystrój. Liczy sie nastrój jaki tworzą osoby tam przebywające.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wątek bez znaczenia.

Panie M, ja to nawet żartem nigdzie nie wjezdzam. Mnie tłumy odstraszają (przerażają, zniechęcaja).
W końcu z jakiegoś powodu chodzę na spacer o 5 rano. Tzn teraz przesunęłam czas wyjścia z domu na 5. 15. Z tego samego powodu ciągną mnie te bagna nad biebrzą. Albo ewentualnie zamknąć się na tydzień u betlejemitek. Żeby dobrze usłyszeć siebie.
Ale przetwory mogę Wam dać. Szczególnie polecam moja lutenice.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wątek bez znaczenia.

Złota myśl Manson,złota myśl;)....ja mogę nawet posprzątać;)...hmm...tylko często w połowie filmu (jak pora późna)zasypiam więc nie drzyjcie mi się za uchem bo robię się wtedy niegrzeczna:)))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wątek bez znaczenia.

Zestawy tematyczne są do zrobienia, jadło z Waszą pomocą byłoby, nie mam śpiworów, ale by się zorganizowało, największy problem byłby z umieszczeniem Was wszystkich wygodnie, bo ja mam małe mieszkanko :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wątek bez znaczenia.

A najlepiej zrób zestawy tematyczne po pięć płytek, przygotuj jakiś kącik ze śpiworami do pokimania, trochę misek na czipsy i popkorn i udostępnij chatę, ja wjadę z skrzynką piwa, C z flachą i słoikami cukinii, Ania z przetworami, Inka z papryką i pstrągiem, ktoś tam z czymś jeszcze i maraton z piątku na sobotę, a potem powtórka z soboty na niedzielę :)
Wszystko Ci obejrzymy hue hue :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wątek bez znaczenia.

Vilette...ja też mam taką stertę ;)...zbliża się jesień to chyba zacznę oglądać moją kinotekę;)
Aniu...kto teraz zajada chłodniki???...brrr,a dzisiaj tak chłodno to chłodnik jak sama nazwa wskazuje w sam raz;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wątek bez znaczenia.

Nie oglądaj sterty tylko po jednej płycie wkładaj do odtwarzacza. Jakoś pójdzie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wątek bez znaczenia.

Jak tak patrzę na moją stertę dvd to się zastanawiam, kiedy ja to wszystko obejrzę ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wątek bez znaczenia.

Jeśli o jedzenie chodzi to zjadłam dziś litr chłodnika.
Zastanawiałam się dlaczego mi tak zimno jest. I dopiero pisząc to wpadłam, że to po tym lodowatym chłodniku.
Zaraz sobie ścielę i sie kłade. Moze pies mi stopy będzie grzał.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wątek bez znaczenia.

Mam i oglądałam:)bardzo dobra komedia,szczerze polecam:)...a co ja dzisiaj obejrzę?...hmm...jeszcze nie wiem,dopiero wróciłam i się relaksuję...z Wami:)zajadając grillowanego pstrąga z surówką z kiszonej kapuchy,a co!;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wątek bez znaczenia.

Moi rodzice mówili to samo, im pożyczyłam a sama nie obejrzałam ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wątek bez znaczenia.

mój syn gimnazjalistom to na lekcji pokazał. i Tez zachwala że jesr świetny i, ze to trzeba obejrzec. Zgadzam sie z nim.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wątek bez znaczenia.

Nietykalni produkcji francuskiej? Mam gdzieś dvd, ale jeszcze nie widziałam, ponoć świetny :) Muszę w końcu obejrzeć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wątek bez znaczenia.

Ja "avatar" widziałam w kinie. I wtedy bardzo mi się podobał. Nie wiem jak to wyjdzie z płytki.
I to sa inni "nietykalni".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wątek bez znaczenia.

Avatar taki sobie, Nietykalnych widziałam, ale tych z Costnerem, Atlas chmur pamiętam ze zwiastuna. Dzisiaj Wielki Sen, jutro jeszcze nie wiem ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wątek bez znaczenia.

A ja "ukradłam" dziecku 3 filmy: "avatar", "nietykalni", "atlas chmur". Już je wcześniej widziałam, ale powoli zbliża się czas na powtórkę.
Z tym, że dziś to chyba spać pójdę, bo oczy zamykają mi się niewyobrażalnie.
Popołudnie miło spędziłam u psychiatry. Spokojnie, bez obaw. Nie jako pacjent. Jeszcze. Przemiła kobieta. Zasugerowała mi nieśmiało wizytę:-), tłumacząc, że osoby, mające taka sytuację jak ja potrzebują pomocy, aby po kilku, kilkunastu latach nie został z nich "strzęp człowieka". Kobieta pewnie się zna i ma doświadczenie w tych sprawach, jednak ja wciąąż uważam, że wystarczy mi zniknąć gdzieś na jakiś czas. To mi da siły, cierpliwość i miłość.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Jak daleko z PKS na PKP w Gdyni? (13 odpowiedzi)

Witam, Chciałbym zapytać czy dworzec PKS w Gdyni jest blisko dworca PKP? Jaka to mniej-więcej...

czy ktoś z Was wygrał w radiu?? (143 odpowiedzi)

Zastanawia mnie czy są tu osoby które wygrały w radiu np RMF FM kasę? Codziennie prawie każde...

Potrzebna pomoc kancelarii przy oddłużaniu (3 odpowiedzi)

Zastanawiam się nad możliwością oddłużenia bez konieczności ogłaszania upadłości. Czy ktoś z Was...