Wątek bez znaczenia.

Drogi Panie Adminie137.
Spoko rozumiem.
Perturbacje zawodowe są perturbacjami zawodowymi.
Serio, aż tak on się rozrósł ten muzyczny? ;) hehehehe
Podejrzewam, jego macki poczęły zaginać swą grawitacją czaso-przestrzeń.

Ten wątek będzie totalnym free stylem.
Pies Pani Anny leży mokry.

Jakkolwiek, dziękuję za informację.
Oznacza to szacunek z Pana z strony do mej skromnej osoby.

http://www.youtube.com/watch?v=fIZ8R1OLkl0
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wątek bez znaczenia.

Inko, okonki w Gdańsku są, ale małe. Wiem, bo sama łowię co sobotę prawie. Niestety wracają spowrotem nażarte chociaż:))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wątek bez znaczenia.

Mansonie ,dobry człowieku,już Ciebie polubiłam :)...przepisy wklejam do prywatnej książki kucharskiej i na pewno wypróbuję aczkolwiek z okonkiem będzie problem bo na dalekiej północy brak tych cudowności;)....humus,mniam,lubię:)....i druga sprawa...nienawidzę jedzenia przetworzonego,proste ale własne to jest to!!!...a i cenię kuchnie regionalne i przepisy od przysłowiowej babci:)
i trzecia sprawa....gdybyście zechcieli spędzić ze mną i Vilette trochę czasu w naszym uroczym miasteczku byłoby bardzo miło:)...na naszym rynku mają pysznościowe lody:)...pani Aniu,byłoby miło poznać Panią,na pewno jedno nas łączy,a co,to już przy spotkaniu;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wątek bez znaczenia.

Toż widać mam problem ze zrozumieniem tego co czytam.
Ale to z racji wieku i niewyspania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wątek bez znaczenia.

Pani Aniu, niech lepiej Pani ustali z Panem C, czy to spotkanie się w ogóle odbędzie :)

Mansonie, miłego seansu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wątek bez znaczenia.

Toż właśnie to doceniłem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wątek bez znaczenia.

Toż właśnie powiedziałam, że lutenice przekażę wlłasnej roboty a nie sklepową. Nauczyłam się u zródła.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wątek bez znaczenia.

Z tego co ja tu czytam, to nie będzie Pani nie będzie spotkania, przynajmniej tak Pan C mówi. A ja wierzę. Jest Pani warunkiem koniecznym :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wątek bez znaczenia.

Powiem uczciwie, że nie poważam kupowania przetworzonego pożywienia. Owszem, wiem, że czasem trzeba albo wygodnie. Ale warto mieć świadomość, że to nie jest prawdziwa żywność.

Z olbrzymią przyjemnością odkrywam stare sposoby produkowania i konserwowania żywności, chętnie poznaję dokonania innych nacji. To niesamowity świat ludowych mądrości, w obecnych czasach zapomnianych i wyśmiewanych.

Dlatego kiszę, marynuję, pasteryzuję, suszę i mrożę. No i jeszcze warzę :)
Z mojego subiektywnego punktu widzenia wolę słoiczek domowej pasty warzywnej niż wypasiona czekoladę od Lindta.

Ostatnio gadałem z naszą sklepową,we wsi jest jeszcze 6 starych babek, co same pieką placek na niedzielę, reszta zamawia w sklepie.

Edit: idę popatrzeć, jak Michelle Rodriguez broni Ziemi przed kosmitami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wątek bez znaczenia.

Jak Panie i Pan Manson przyjada do c to przekażę Wam prawdziwa lutenicę a nie sklepową namastkę. A dla pana M moge zrobić wegetariańskie gołabki w liściach winogron. Przekaże przez panac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wątek bez znaczenia.

...Odciąć się od świat, gwaru, ludzi choć na chwile

Pani chce do samotni, a to co innego. Ja Pani Aniu, rzadko bardzo chodzę na imprezy, a jeśli już to na takie bardziej pogaduchy przy kawie i słodkościach ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wątek bez znaczenia.

Metoda jest prosta, musisz zgubić po drodze C, bo on robi zawsze zamieszanie :)
Tylko bestia ogarnięta jest, może być ciężko wykonalne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wątek bez znaczenia.

Najlepiej przyjedźcie wszyscy do miasta W. , pójdziemy sobie na spacer obejrzeć Kalwarię, do zrewitalizowanego Parku Majkowskiego a potem na obiad ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wątek bez znaczenia.

Pani V to jest różnica wyjechać samemu gdzieś. Odciąć się od świat, gwaru, ludzi choć na chwile, a wpaść w sam środek imprezy. Jestem bardzo nieimprezową osobą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wątek bez znaczenia.

Oj panie c mowie face to face, że nie. Piszę, że nie a Ty wiesz lepiej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wątek bez znaczenia.

A przecież chciała Pani wyjechać, sama Pani pisała :) Za belgijską czekoladkę mogłaby się Pani zgodzić ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wątek bez znaczenia.

Mogę zrobić festiwal u siebie.
O ile przyjedzie Manson.

I reszta.
Anka przyjedzie, bo kupię Jej drugą belgijską czekoladę ale inną.

Wolałbym jednak do Mansona.
On ma stare modrzewie.
Lubię modrzewie.
Stare.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wątek bez znaczenia.

Ja nigdzie nie jadę. Ani tam ani tu. Nie wiedziałam, ze ta czekoladka ma mnie przekupić. Ale i tak zjadlam kawalłek. Resztę pożarła rodzina.
Nie jade bo nie lubie. I już. No.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Wątek bez znaczenia.

...Chołotę możemy zabrać ze sobą

Hołota - za słownikiem PWN - ludzie zachowujący się ordynarnie.

No wiesz, C, nie spodziewałam się tego.

;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wątek bez znaczenia.

C, a może ten dżamper zrobisz u siebie?
Dla wszystkich bliżej, a ja bym chętnie poznał panie :)
Bo jak się przytargasz w sobotę wieczorem to znaczy najesz się, napijesz, pójdziesz spać, potem połazić po lesie, potem się pożegnasz i pojedziesz, a ja będę za kucharkę i donosiciela piwa :) W sumie wolałbym, żebyś to Ty koło mnie skakał :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wątek bez znaczenia.

No to humus:
a) odsączona ciecierzyca z puszki - tak na początek, bo suszoną trochę się gotuje, nie wywalamy wody z zalewy, przyda się, jakby humus wyszedł nam za gęsty,
b) czosnek ząbek+, ja lubię kilka ząbków,
c) pasta tahini 2-3 łyżki, można zrobić samemu wrzucając do blendera parę łyżek sezamu,
d) pół papryczki habanero, można nie dawać jak kto nie lubi kopa,
całość do blendera i miksujemy do konsystencji gęstej śmietany, dolewając wodę z zalewy i/lub sok z cytryny.

No i gotowe. Albo jako smarowidło do kanapek zamiast masła czy twarożku, albo jak dip do maczania świeżych warzywek w postaci marchewek, ogórka, pomidorów, selera i co tam kto wymyśli. Ze strączkowych a więc dla organizmu bardzo bardzo. W pojemniczku w lodówce wytrzyma tydzień.

Powiem Wam, że uwielbiam gotować. I nie wiem, jak można to traktować jako karę. To przecież super jest :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Biżuteria jako prezent? (39 odpowiedzi)

Hej, szukam prezentu dla koleżanki i widziałam ostatnio w sieci firmę, która robi dość unikatową...

Muza musi grać. (2339 odpowiedzi)

:) Dobrze jest jak gra, (co by nie zabrzmiał tytuł wątku zbyt autorytatywnie)....

Zakaz zakupu kryptowalut (42 odpowiedzi)

Takiego to niusa dzisiaj przeczytałem:...