Wax Studio

Depilacja woskiem Salony kosmetyczne

Gdańsk, al. Grunwaldzka 99/101

Alicja - ocena (1) Wypróbowałam kilka salonów ale to właśnie w Wax Studio zostałam na kilka lat.... Alicja Bezbolesna depilacja (1) Polecam serdecznie wszystkim depilacje w Wax Studio nawet tym ktorzy boja sie... Kama Polecam (1) Dwa razy miałam wykonaną depilację brazylijską, dwa razy byłam bardzo... Kamila
Bardzo polecam (1) Polecam. Depilacja została wykonana bardzo dokładnie i profesjonalnie. Studio... Julia Profesjonalny salon depilacji (1) Dzisiaj pierwszy raz byłem w tym salonie wydepilować tors. Po wcześniejszych... Rafał Super obsługa i przyjazna atmosfera :) (1) Jestem stałą klientką Wax Studio i zawsze wychodzę z niego zadowolona.... Klaudia :) polecam z czystym sumieniem. (1) byłam klientką pani Asi już kilka lat temu, jakie to szczęście, że teraz mam... Iza Pierwsza wizyta (1) Hej :) Zamierzam w najbliższej przyszłości wybrać się na depilację woskiem... danceswithwolves Polecam (1) Do Wax Studio pierwszy raz trafilam rok temu od tej pory na depilacje... Daria super depilacja (1) Polecam. Profesjonalna i mila obsluga.Wax studio jak dla mnie to najlepsze... Karola Najlepsza depilacja w trojmiescie ! (1) Jestem stala klientka Wax Studio i zawsze wychdze zadowolona. Depilacja jest... DK Polecam! (1) Czysto, komfortowo i profesjonalnie. Jestem bardzo zadowolona z zabiegu-... D Jak zawsze zadowolona (1) Już od roku jestem klientką Wax Studio, które moge śmiało polecić wszystkim... Anka Nie polecam (1) Byłam na depilacji nóg oraz bikini. Pierwsze wrażenie jak najbardziej... Dorota Rewelacja! (1) Byłam w wielu gabinetach depilacji woskiem, ale dopiero Wax Studio spełniło... Doris Pani Asia zmieniła moje życie :) (1) Depilacja woskiem Lycon to dla mnie odkrycie roku, ból minimalny, a efekt... Ola Rewelacja! (1) Trochę bałam się tego zabiegu, ale okazało się że zupełnie niepotrzebnie.... kamila Jestem zachwycona! (1) Polecam każdemu. Przesympatyczna Pani Asia ma świetne podejście do klienta.... Ania Godne polecenia, miła atmosfera (1) Korzystałam z depilacji w Wax studio 2 razy w lipcu i spokojnie mogę polecić... Izabella Pozytywnie zaskoczona! (1) Pierwszy raz skorzystałam z usług tego salonu i jestem bardzo zadowolona, z... Paulina