Adam - opinia (1) Beznadziejna firma .Współpraca fatalna Adam Polecam (1) Ocena jak najlepsza. Aż dziwne, że to Polska agencja Tomasz Yes they DO! (1) Pierwszy mój wyjazd za granicę, i pierwszy stres, ale nie z We can do It.... Rafał
Współpraca (1) Moja współpraca w firmą trwa od 7 miesięcy i mogę śmiało polecić. Warunki... Robert agencja pracy (1) Z wielu agencji korzystałem i muszę przyznać, że poziom obsługi potencjalnego... Karol nie polecam- czytac dokladnie umowe (1) umowa nie dla pracownika za wszystko odpowiadasz , pieniędzy nie dostaniesz... Harry Andrzej - opinia (1) Polecam. Żetelne wynagrodzenie, dobra współpraca.przepracowane 2 kontrakty... Andrzej Agencja która wyzyskuje (1) Umowa skonstruowana tak aby wyglądało wszystko na ok. Masz chwilę aby rzucić... nowy Wiecej takich! (1) Jestem pracownikiem budowlanym i wyjezdzam z We Can do it juz trzeci... Artek Słownik i wypłacalności polecam pełna profeska (1) Słownik i wypłacalności polecam pełna profeska Jaca210 Agencja inna niż wszystkie (1) Właśnie skończyłem kontrakt budowlany za granicom i dopsze płacom. Mam... Przemysław Birosik Profesjonaliści! (1) Gorąco polecam tę Agencję Pracy. Szybko, sprawnie i bezproblemowo załatwili... Michał Z nimi zawsze wszystko na 6! WE CAN DO IT (1) Młody zespół z dużym doświadczeniem , otwarty,który zawsze z uśmiechem i... gm Polecam Firmę WeCanDoIt (1) Po skorzystaniu z usług firmy, jestem bardzo zadowolona. Profesjonalna... Zakłady Praca (1) Współpracuje z ta agencja podczas rożnego rodzaju eventow już któryś raz. Nie... Marta Świetni (1) Szefostwo pierwsza klasa, dobre zlecenia, wywiązują się z umowy,... Magda godny polecenia zespół (1) Bardzo przyjemna współpraca. Zespół młody ale z dużym doświadczeniem i... KK