Lodziarnia LodoveLove - opinia (1) szybko, miło i konkretnie - po wizycie wszystko działa bez zarzutu - polecamy Lodziarnia LodoveLove rednek - opinia (1) Firme znalazłem właśnie dzięki Google, nie po żadnych znajomościach. Pełen... rednek Polecam (2) Oceniam montaż klimatyzacji w prywatnym mieszkaniu. Bardzo sympatyczny... Agata
Ocena klimatyzacji (1) polecam! Najlepsza firma jeśli chodzi o klimatyzację, super kontakt od... Martyna Polecam (1) Polecam z czystym sumieniem. Zostawili po sobie porządek a klimatyzacja... Kamil polecam :)) (1) Naprawdę polecam. Zakładali mi wentylacje, wszystko poszło szybko, sprawnie i... Marcin Profesjonalnie wykonana usługa (1) Pełen profesjonalizm. Usługa wykonana wzorowo, zarówno od strony doradczej,... Piotr Wentylacja i ogrzewanie kominkowe w domu ponad 300m2 (1) Firma bardzo rzetelna, terminowa i przystepna cenowo. Bardzo duza wiedza... tomasz piwowarski Klimatyzacja (1) Profesjonalne podejście do klienta,towar ścągnieto z drugiego Polski by był... Jacek B Znakomite doradztwo i montaż klimatyzacji (1) Firma „Instalacje Magdalena Manowska” doradziła mi w wyborze... Cezary POLECAM (1) SZEROKA OFERTA URZĄDZEŃ W ATRAKCYJNEJ CENIE.PROFESJONALNY MONTAŻ I... G.J.K AUTO SERWIS SAMOCHODÓW JAP Profesjonalna usługa (1) Pan Tomek Manowski instalował wentylacje i klimatyzacje w mojej kawiarni w... Mariusz Świdkiewicz Małgorzata Zalewska - opinia (1) Skorzyastałam z usług firmy Inastalacje Magdalena Manowska i jestem bardzo... Małgorzata Zalewska