Wenus

Fryzjerzy

Gdynia, Morska 82

Julia - opinia (1) super robota! dziewczyny konkretne Julia Grzegorz - opinia (1) Super. Dziewczyny znają się na rzeczy. Grzegorz polecam (2) Jestem bardzo zadowolona z obsługi w tym salonie Panie są przemile chętnie... Natalia
Joanna Wisniewska - opinia (1) Korzystam odlat z Salonu Wenus nigdy nie wyszlam zadowolona a szefowa... Joanna Wisniewska Adrian Adrian - opinia (1) Polecam serdecznie usługi tego salonu. Korzystam w sumie już od paru lat i... Adrian Adrian Paulina - opinia (1) Jestem nowa klientka tego salonu, ale już od wejścia czuć tam fajna... Paulina zadowolona klientka (1) sprawnie, konkretnie i dokładnie. polecam :) Magda Ściecie męskie (1) Bardzo polecam. Pani scinala bardzo profesjonalnie, zadbala o kazdy szczegół.... Anna Zenada (1) Jedna pani pisze na telefonie, druga ma klienta. Łaskawie zostałem obsłużony... Kasjan Byłam polecam (1) Bardzo fajne dziewczyny I pozdrawiam Panie w blond włosach farbowala Mi... Stała klientka Polecam (1) Mila obsluga, sympatyczne dziewczyny i napewno jeszcze tam wroce ☺☺ Bożena Strasznie drogo (1) Zdecydowanie nieadekwatna cena w stosunku do miejsca i jakości Michał Super!! (1) Polecam! Dziewczyny miłe, sympatyczne, znają się na tym co robią :)) Dominika Polecam! (1) Bardzo polecam ten salon fryzjerski. Chodzę do niego od kilku dobrych lat i... Kasia