salon ślubny (14) Hej:) Czy ktoś wie na ile rzetelny jest salon z sukniami ślubnymi we... ja zaproszenia (5) cześć. może polecicie mi sklep w Gdańsku gdzie można kupić fajne zaproszenia... wioleta Co z salonem Orient? (3) Czy nie wiecie co stało sie z salonem Orient? Przeniesli się? Mierzyłam tam... Karina
Srebrny Młyn (1) Zeby nie bylo watpliwosci, nie szukam przestarzalych opinii na temat tego... Just zespół "ENERGIA" (2) HEJ! Kto coś wie na temat zespołu ENERGIA z restauracji Falko w Rumi? JanGd PANI WALEWSKA (2) Mamy zamiar zorganizować wesele w PANI WALEWSKIEJ.Slyszelismy wiele dobrego... Iwka Słuchajcie (1) Bawiłem się na wesele grał zespół szeyker ito było to naprawdę wszyscy... Bary szukam dobrego zespołu na wesele (3) witam :) szukam zaspołu weselnego. wesele będzie w elblągu 07 sierpnia tego... aga dodatki slubne (1) szukam diademu srebrnego nie za wysoki. bylam na hali targowej w... szaga Zaścianek lub Pan Tadeusz (5) KTO z Was organizował tam wesele.Prosze o opinie ewci alkohol weselny (9) proponuję wódkę bols, mogę załatwić trochę taniej pl co wybrac? (6) Pytanko - co sadzicie o salonie Natalia w Gdyni? Maja suknie, ktora mi sie... mona ZAiKS (5) Czy ktokolwiek z was slyszal cos na temat kosztow wobec ZAiKSu za uzycie... Kasia-t A CO Z VIVĄ??? (3) CZY KTOS MOZE MI POWIEDZIEC DLACZEGO NIE PISZECIE O VIVE???? CZYZBY TEMATY... MANIA P. marietta- co sądzicie??? (6) jakie jest wasze zdanie na temat salonu marietta???? chodzi mi o zdanie osób... mimi tawerna MesTwin (5) czesc. Czy ktos organizował tam wesele? cziko pan fotograf w oliwie (18) slyszalam ze kiepsko robia zdjecia na wajdeloty wiec wybralam sie do oliwy... kaja Fotografia Ślubna (1) Zapraszamy do obejrzenia prezentacji przedstawiającej fotografie ślubne... pawel stary zielony mercedes (4) hej na targach byl super samochodzik moze ktos wie za ile mozna go wypozyczyc?? anemonka Płac Ślubow (2) Gdzie obecnie znajduje się dawny Pałac slubow z ul. Grunwaldzkiej w... raf77