gdzie wesele (3) słuchajcie czy mozecie mi doradzic gdzie zrobic wesele na około 80 osób... wikigdynia oczepiny (1) Czy znacie jakieś oryginalne zabawy oczepinowe? Za tydzien mam wesele siostry... Rysiek WIDEOFILMOWANIE CYFROWO DVD LIPIEC - PROMOCJA (2) Polecam swoje usługi. Cyfrowa kamera, 13-letnie doświadczenie, nagrywanie... Mariusz
oprawa muzyczna (2) Poszukuję zespołu który zadba o oprawe muzyczna na moim slubie termin 20.09 Daga Sprzedam suknię ślubną (1) Pierwsza właścicielka, 170cm, spódnica + haftowany gorset,... Megan Marietta! Marietta! (23) No i dobrze mi tak!!! Jestem kolejną wyrolowaną Panną Młodą bez sukni!!!... Monia Sklep "Natalia" (2) Czy ktoras z przyszlych panien mlodych wypozyczala sukienke ze... Lucyna Potrzebna krawcowa/krawiec ... (16) ale taka z prawdziwego zdarzenia. Znalazlam wzor sukienki (wymarzonej) i... Miłka ZAMKNĄĆ " SOFFI LARSO " (4) Stawiam wniosek o zamknięcie Zakładu Krawieckiego z Nazwą Własną - SOFFI... Wielbiciel buty i welon (6) Kupię pilnie białe buty, rozmiar 39 na niskim obcasie oraz welon do pasa... Maggie ślub z Franzucem!!! (3) Czesc Czy ktos może wie jak wyglądaja procedury ślubne w Polsce w przypadku... velly Agnes! Agnes! (13) No i dobrze mi tak !!! Jestem kolejną wyrolowaną Panną Młodą bez sukni!!!... Monia Cyfrowe Video Foto (2) TYLKO W LIPCU I SIERPNIU cyfrowe nagranie video i cyfrowe zdjęcia ślubne w... VideoFoto Orient! Orient! (5) Tu też mnie wyrolowali!!! Miała być suknia a jej nie ma!!!!... Monia do pracowników Marietty (6) Ten debil co próbuje ratować Mariettę, niech najpierw skorzysta z ich usług! Kika2 Weselno - Ślubny wystrój kościołów (2) Nasza firma oferuje weselno-ślubny wystrój kościołów, sal czy samochodów.... Smerf Soffi Larso. (15) Co to za salon - czy mają Smokingi lub Fraki,do wypożyczenia.naj lepiej dwu... X-Men STROJENIE KOŚCIOŁA PROFESJONALNE (20) Jesteśmy Firmą , która specjalizuje się w strojeniu Kościołów sal weselnych... Karolina szukam fryzjerki,która przyjezdza do domu klientki (5) poszukuję fryzjerki, która przyjezdza do domu klientki. justyna WIDEOFILMOWANIE CYFROWO DVD LIPIEC TANIEJ (1) Polecam swoje usługi. Cyfrowa kamera, 13-letnie doświadczenie, nagrywanie... Mariusz