Wesele idealne!

Miałam wesele w restauracji Godding na 80 osób, i jestem bardzo zadowolona. Było tak jak sobie wymarzyłam. Lokalizacja knajpy jest cudowna :) Współpraca z Pania menager Aleksandra i właścicielka lokalu przebiegała znakomicie. Były pomocne, oraz doradzały w każdej kwesti. Jedzenie było smaczne i różnorodne :) obsługa wesela była super i bardzo uprzejma. Goście weselni byli bardzo zadowoleni jak i Para Młoda wraz z rodzina ! :) życzę każdemu tak udanego wesela jak moje, od polecam restauracje Godding.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Wesele idealne!

Pytanie do zarządzających restauracją .Dlaczego usuwacie opinie i to te pozytywne?
Kilka dni temu pojawiły się dwie opinie (prawdopodobnie pisane nie przez klientów) -były one pozytywnie przecudne jak to nie jest pysznie ,ślicznie i jaka to właścicielka i Pani Menager jest cudowna -spostrzegawcza osóbka zauważyła ,że pisała to jedna osoba w tym samym czasie mało tego teks był z błędami poziomu małego dziecka a tu niespodzianka opinie znikają .No proszę Państwa jeśli jest tak u Państwa cudownie,smacznie i wszystko jest najjjjjjjjj to jak to możliwe ,że usuwacie komentarze pozytywne ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: Wesele idealne!

Jak kazda restauracja, ma swoje dobre i zle opinie, jednak są ludzie którzy krytykują jak i Ci co pochwalają... a z drugiej strony... kto siedzi w internecie i wymysla te historyjki o dobrym i o złym jedzeniu... dajcie ludzie spokoj....
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0