Godding

Sale okolicznościowe

Sopot, Smolna 21

Mega piękne miejsce na wesele w rodzinnym gronie (2) Polecam z czystym sumieniem sale nad stawem w Goddingu!!!. Miejsce piękne, z... Paulina i Paweł Krzys - opinia (2) Magiczne i urocze miejsce. Miła obsługa. Krzys Godding wymarzonym miejscem na wesele (2) Pod koniec czerwca 2018 organizowaliśmy w Goddingu ślub plenerowy i wesele.... Małgo
Wesele (3) Urządzaliśmy wesele w Goddingu w sali nad stawem i jesteśmy bardzo... Anna Magiczne miejsce (2) Polecam to magiczne miejsce w Sopocie. Organizacja wesela z bardzo pomocnymi... Ania Najlepsza sala weselna (2) Świetne miejsce, jedzonko bardzo dobre, obsługa przesympatyczna, gorąco... Paulina Super Wesele (1) Piękne miejsce, jedzenie pychotka i super podane. A najlepsza to była obsługa. Karolina Najlepsze miejsce na wesele! (2) Polecam w 100%. 9.07 odbywało się tam nasze wesele! Rozpoczynając od... Katarzyna W. Impreza noworoczna (1) Usytuowanie obiektu i dobra kawa to jedyne plusy tego lokalu jakie nasuwają... Mariola NIE POLECAM (3) W zeszłym roku organizowaliśmy wesele. Impreza udana dzięki rodzinie,... Pati Przyjęcie weselne (1) Organizowaliśmy w Goddingu nasze przyjęcie weselne. Lokal zachwycił nas... Weronika i Krzysztof Potoccy Super (1) Godding to bardzo ładne miejsce, znajdujące się w przepięknym i klimatycznym... Joanna Kozłowska Kominek Btdg (2) Byłem na kilku takich spotkaniach ale takiej kichy to doznałem właśnie tu w... zaszczyrynski super wyżerka (2) super dania ,warte swojej ceny,sprawna i miła obsługa,bardzo miłe zaskoczenie... Natalia Wesele roku - 11.10.2014 (1) W Goddingu organizowaliśmy wesele w październiku 2014 i jesteśmy bardzo,... Michał i Ania Obiad weselny - NIE POLECAM (1) Bylam gosciem na obiedzie weselnym (sala na pietrze) na poczatku wrzesnia... Joanna Wesele idealne! (3) Miałam wesele w restauracji Godding na 80 osób, i jestem bardzo zadowolona.... Natalia i Sebastian Wesele 6 września (1) W Goddingu organizowaliśmy wesele. Jak każda panna młoda denerwowałam się,... Magda i Daniel Obiad weselny (1) Doskonała, przesympatyczna obsługa, fachowość w każdym calu. Jedzenie... Ania i Marcin POLECANY - WESELE 12.07.2014 (2) Super. Niesamowite miejsce, przyjazna i profesjonalna obsługa. Jedzenie było... Dorota i Łukasz