Godding

Sale okolicznościowe

Sopot, Smolna 21

Rewelacyjne miejsce na wesela i podobne imprezy okolicznościowe (1) Godding urzekł nas przede wszystkim lokalizacją i klimatem, dlatego... K&M Zdecydowanie NIE POLECAM! (5) Chcę zaznaczyć, że opinie w stylu „jedzenie było zimne”,... Michał Basia - opinia (1) Wesele mojej córki byłoby wspaniałe, gdyby menu ustalone z Panią menager było... Basia
Wesele super, poprawiny żenada (2) Mogę tylko polecić jeśli chodzi o organizacje wesela. 100% tak jak być... mathelllfire Wesele w Goddingu (1) Świetnie zlokalizowane miejsce, klimatyczne otoczenie w środku lasu i żadnych... Piotrek wspaniałe miejsce na wesele! (1) Nasze wesele odbyło się w Goddingu 5.10.2013 i było dokładnie takie jakie... Monika Polecam wszystkim (1) Organizowalam impreze niespodzianke dla meza z okazji urodzin. Ogolnie rzecz... asia ja niestety muszę popsuć te cudowne opinie (1) zorganizowana w Godding impreza okazałą się totalną porażką począwszy od... zawiedziona Świetna miejscówka (1) Jedzenie b. dobre, ale klimat otoczenia jeszcze lepszy - w środku lasu,... Katarzyna Świetne miejsce i jedzenie (1) Jedzenie b. dobre, ale klimat otoczenia jeszcze lepszy - w środku lasu,... Katarzyna Polecam (1) Poślubne garden party w Goddingu było bardzo udane. Serwowane jedzenie bardzo... Ania wspaniała impreza slubna w formie grilla (1) Miałam 1 czerwca w Goddingu impreze slubną/wesele w formie grilla. Wszytsko... Ilona Bardzo pozytywnie :) (1) Bardzo polecamy to miejsce , ponieważ jest inne od wszystkich restauracji... Ania i Piotr Godding bardzo polecam (1) byłam na kilku juz imprezach i jestem za kazdy razem zachwycona. To... Beata Wesele (1) Jesteśmy bardzo zadowoleni z organizacji naszego wesela. Piękne miejsce.... :) Zdecydowanie polecamy (1) Wesele zostało zorganizowane rewelacyjnie. Od samego początku bardzo dobry... Maciek Niedzielny Brunch (2) Niedzielny Brunch - kpina i tyle. Niesmaczne, byle jak zaserwowane -... Viola polecam (1) Świetnie zorganizowana najważniejsza uroczystość w życiu - nasze wesele!... sylwia Fajnie (1) Super zorganizowany brunch , rewelacyjna paella, urocze miejsce Emis Obiad weselny (1) Wybraliśmy z mężem to miejsce na obiad weselny i był to naprawdę trafny... Monika Szcześniak