Wesele na 150 osob - Kozi Grod w Pomlewie

Temat dostępny też na forum: Wesele bez ogłoszeń
Witam, szukam informacji dotyczacych wesela w Hotelu Kozi Grod.
Sa informacje z roku 2010, niestety mamy juz 2020 i chcialabym sie dowiedziec czy ktos tam wyprawial swoje wesele i moze mi cokolwiek na temat sali, jedzenia, cen itp powiedziec?
Dziekuje z gory!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

widzę, że nikt się nie kwapi do odpowiedzi... sama nie byłam, ale we wrześniu 2018 był brat z teraz-już-żoną ;) ogólnie niezbyt im się podobało, mimo że jak zobaczyli miejsce, to zapowiadało się super. z tego, co opowiadali, to było strasznie zimno i ciemno (cokolwiek mieli na myśli ;)), a do tego jedzenie było podawane w temperaturze otoczenia, czyli również zimne. ogólnie mają raczej kiepskie wspomnienia, ale może wypowie się jeszcze ktoś, kto był osobiście...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dlatego ja szukałam sama sali, najeździlam się, naoglądałam i zrobilam wesele w Willi Opal w Grzybowie. Bez dwóch zdań polecam! Miejsce piękne, jedzenie najlepsze jakie jadłam na tego typu imprezie i do tego super klimat
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Świetna sala weselna!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Nietypowe i oryginalne miejsce na wesele? (33 odpowiedzi)

Cześć! Mam pytanie do tych co sa juz bardziej zorientowani w salach weselnych w okolicy...

wieczór panieński (21 odpowiedzi)

Witam! Dobra to trochę z innej beczki. Czy ma ktoś pomysł na ciekawy wieczór panieński, bo muszę...

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???