Gabinet weterynaryjny

Weterynarze

Gdańsk, Stefana Drzewieckiego 9/2

Anna - ocena (1) omijać szerokim łukiem!!! Ostrzegam, że osoba która miała dyżur w gabinecie (... Anna Beata - opinia (1) Bardzo dobry lekarz, z doświadczeniem i dobrym podejściem do zwierząt. Beata Jan - opinia (1) Bardzo dobre podejście do zwierząt. Bardzo dobry lekarz. Weterynarz z... Jan
Monika - opinia (1) Super osoba, bardzo dobry Weterynarz. Chodzimy z rodziną z naszymi... Monika DKC - opinia (1) Weterynarz, który zna się na zwierzętach. Fachowiec z poradami. DKC Wika - opinia (1) Świetny lekarz i człowiek i zna się na kotach ! Wika Agata - opinia (1) Od 13 lat moje kotki są pod opiką Pana Andrzeja Niestoruka, wcześniej miałam... Agata BPaszkowska - opinia (1) Lekarz kompetentny, przyjazny dla zwierząt. BPaszkowska Ewa (1) Profesjonalista z doświadczeniem. Zdecydowany i szybki w podejmowaniu... Ewa Wi - opinia (1) Super człowiek i super profesjonalista w swoim fachu. Wi Polecam (1) Bardzo polecam wizyty u tego weterynarza. Ma on rozległą wiedzę, a przy tym... Aaa Zdecydowanie Polecam (1) lekarz weterynarii z dużą wiedzą, ogromnym bagażem doświadczenia a wszystko... Andrzej i Ola Brak kompetencji (1) Pan, który z zawodu jest lekarzem weterynarii nie powinien mieć trudności w... Ania polecan (1) Mily weterynarz, jak najbardziej polecam Rafał Polecam!! (1) Walczył o moją 6cioletnią koszatniczkę. Profesjonalista, szybki i zdecydowany... Marlena Najlepszy lekarz dla zwierząt jakiego znam (1) Wspaniały fachowiec z wiedzą i doświadczeniem, oddany zwierzętom, ceny... Kazia