Gabinet Weterynaryjny Bez Bólu

Weterynarze

Gdańsk, Jasieńska 84/1

Joanna - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Bardzo sympatyczna atmosfera. Polecam. Joanna Dariusz - opinia (1) Pani Gólcz bardzo wnikliwie zajmuje się naszymi psami i pomogła w wielu... Dariusz Karolina - opinia (1) Świetna fachowa porada. Pani doktor bardzo profesjonalna najpierw... Karolina
Eliza - opinia (1) Fantastyczne i holistyczne podejcie do zwierząt. Pani weterynarz zajmuje się... Eliza Marcin - opinia (1) Super lekarz, trafna diagnoza, polecam kazdemu komu zalezy na pupilu jak na... Marcin Bardzo zaangażowany lekarz (1) P. Doktor bardzo wnikliwie przeprowadzila wywiad, Pieska dokladnie... Lamanie prawa?! (1) Przyszlam do tego gabinetu sprawdzic co sie dzieje z moim psem. Od rana... Anna Prawdziwa specjalistka (1) Weterynarz trochę gadatliwa, trzeba zarezerwować więcej czasu, ale nie do... Iza Najlepszy weterynarz na jakiego trafiłam (1) Z moimi kotami chodziłam do weterynarzy regularnie. Jednak jak się później... Pani Ania Profesjonalizm i zaangażowanie – polecam gorąco (1) Z całego serca każdemu zwierzakowi polecam Panią Doktor. Rzetelna wiedza,... Gosia Tragedia (1) Próbowałem umowić psa na wizyte swojego psa , Pani zapytana o cene kreciła... Klient Szczerze polecam (1) Do Pani doktor chodzę już z kolejnym pokoleniem kotów. Pani weterynarz jest... Garcija Polecam (1) Jestem zadowolony z wizyt u pani doktor. Ogromne zaangażowanie i... tomek Damski odpowiednik doktora Hausa (1) Zanim szczesliwie trafilam do pani doktor, obskoczylam kilka znanych i... Iga Super gabinet - polecam gorąco. (1) Na prawdę wspaniałe miejsce. Widać, że Pani Joanna jest specjalistką w tym... Wdzięczny klient Polecam Panią Doktor (1) Polecam po każdym względem: zaangażowanie, sporo czasu dla pacjenta, wiedza. właścicielka pupila Profesjonalizm i zaangażowanie (1) Zdecydowanie polecam Panią Gólcz, jest kompetentną lekarką, poświęca dużo... Igor Dobry lekarz (1) P. Doktor z sercem i profesjonalnie zajmuje sie naszym zwierzem. Każdemu... Ewelina Super lekarz, profesjonalizm i zaangażowanie (1) Pani doktór poświęca dużo czasu swoim pacjentom i ich właścicielom. Lekarz... Emma polecam (1) Pani Doktor sumienna i z pasją wykonuje swój zawód . m