Weterynarz na Chełmie

Temat dostępny też na forum: Chełm
Dzień dobry, znacie weterynarza godnego polecenia na naszej dzielnicy? Widziałam, że jest jakiś na Cieszynskiego, ale niestety brak opinii w internecie. Proszę o pomoc.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Weterynarz na Chełmie

Weterynarz musi mieć sprzęt jeśli jest coś poważniejszego lub na to wskazuje te małe gabinety na Chełmie nie posiadają nic..jeśli to nic poważnego to polecam mila p. doktor Eźlakowską na centrum handlowym/pasaż handlowy koło Piotra i Pawła jeśli coś poważniejszego to mimo odległości polecam Przychodnię Weterynaryjną czynną całą dobę na Bityw Oliwskiej w Gdańsku
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: Weterynarz na Chełmie

To już bliżej na Kiełpinek podjechać - dwoje lekarzy pracujących również w Oliwie na Bitwy Oliwskiej otworzyło tam Animal Garden. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Weterynarz na Chełmie

nie polecam na Bitwy Oliwskiej
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Weterynarz na Chełmie

również polecam doktor Eźlakowską
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: Weterynarz na Chełmie

A ja absolutnie nie polecam weterynarza na Cieszyńskiego ( dr Eżlakowska), najgorszy gabinet jaki znam. Pani doktor opryskliwa, niemiła, o% empatii dla zwierząt, po 3 min wizyty poleca zmienić gabinet i weterynarza, bo "piesek rozpuszczony". Dodam, że mój mały szczeniaczek był u mnie dwa dni, a przedtem żył w hodowli z innymi psami, więc na pewno nie był "rozpuszczony". A badanie trzeba umieć przeprowadzić tak, aby zwierzęciu nie zrobić krzywdy..
Radzę omijać ten gabinet i panią doktor z daleka.
Parę lat temu piesek synowej miał identyczną, nieprzyjemną przygodę z panią doktor , więc to chyba norma.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: Weterynarz na Chełmie

Ja akurat jestem bardzo zadowolona, jesli weterynarz mowi, ze pies jest rozpuszczony to pewnie tak jest. Nie jestes weterynarzem, wiec skad ta fachowa opinia. Swojimi pupilami chodze od okolo 20lat i zawsze jestem zadowolona. Dodam, ze Pani uratowala mojego psa zalatwiajac szybsza operacje w innej przychodni.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Weterynarz na Chełmie

A jak powie do twojego psa że jest śmierdzącym i zapchlonym brzydkim kundlem to też tak jest. Kobieto weterynarz nie jest od tego żeby mówił czy pies jest rozpuszczony czy nie on jest od tego że ma go leczyć. A nawet jeśli jest rozpuszczony to g*wno ją to powinno obchodzić
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Weterynarz na Chełmie

jest jeszcze weterynarz na Biegańskiego - między blokami
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Weterynarz na Chełmie

Kiedy kupiliśmy pieska ,zaczęłam chodzic do tej przychodni-na chałubińskiego.Byało rewelacyjnie,miłe ,empatyczne Panie doktor.po 2 latach Panie sie zmieniły i juz nie jest ani empatycznie ani sympatycznie,zmieniłam przychodnie na ta z oruni w ktorej leczy wet z oliwskiego zoo
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Weterynarz na Chełmie

ujescisko koło spuldzielni mieszkaniowej jest godny polecenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Weterynarz na Chełmie

Polecam panią weterynarz na Biegańskiego. U mojego psa bardzo szybko zdiagnozowała ciężkie schorzenie i skontaktowała ze specjalistą w tym zakresie. Obchodziła się z psem z wyczuciem, a tym samym nie zadawała mu dodatkowego cierpienia. Pomimo tego, że przez kilka dni z rzędu pies musiał przyjmować od niej zastrzyki, kroplówki, być cewnikowany, itd. pies zachowywał się spokojnie. Widać było po nim, że jej ufa. Teraz piesek wrócił do pełni zdrowia, a ja jestem potwornie wdzięczna za ogrom pomocy i wsparcia, jakie uzyskaliśmy w tym gabinecie.

Zdecydowanie nie polecam pani weterynarz w Pasażu Chełmskim. Byłam tam raz i wystarczy obserwacji, żeby tam nie wrócić. Zaprowadziłam tam psa na szczepienie. Przy okazji chciałam zasięgnąć konsultacji w sprawie ucha mojego psa, w które wbiło się coś małego i powstał ropień. Pani weterynarz była niemiła od samego wejścia, wyszarpała moim psem na wszystkie strony bo cały się trząsł i uciekał do mnie na ręce (usłyszałam, że jest rozpuszczony i niewychowany), nie słuchała tego co mówię, na ucho psa tylko zerknęła, nawet go nie dotknęła i stwierdziła, że to nowotwór i trzeba je amputować. Zapytała się za to, czy nie chcę kupić super hiper ekstra karmy za jedyne ...set złotych i w sumie większość czasu mówiła tylko o tym. Podziękowałam grzecznie, pożegnałam się i wyszłam. Następnego dnia ropień pękł sam, kolec wyszedł a na uchu nie pozostał nawet ślad.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Weterynarz na Chełmie

Ona chyba tak każdemu mówi że jest rozpuszczony też u niej byłem z moim buldogiem francuskim i też tak powiedziała. Niemiła niesympatyczna i ma wiedzę tylko podstawową
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Weterynarz na Chełmie

jeżdżę z wrzeszcza aż na jasień do dr Ulewicza i do dr "Lokowanej".
nie interesuje mnie odległość, ale jakość usługi i podejście do pacjenta.
do nich mam zaufanie. dr Ulewicz to wet z misją, a jego współpracowniczka, dr Edel, to anioł w podejściu do zwierząt.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

W 100% się zgadzam. Dr Ulewicz i pani Asia to wspaniali lekarze. Odpowiednie podejście do zwierząt i empatia!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Weterynarz na Chełmie

na Siedlcach na Kartuskiej w pawilonach tzw kwadracie jest bardzo dobry weterynarz z zamilowania dr. Wyszyński
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecam Na Hebanowskiego 72F
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

My chodzimy z naszym labradorem na Cieszyńskiego Gabinet "Ulga".
Przyjmują 2 sympatyczne Panie i widać naprawdę lubią swoją pracę.
Mieliśmy problem z psem w niedzielę i po kontakcie telefonicznym Pani Weterynarz podjechała do przychodni zbadać naszego pupila.
Szczerze polecam ten gabinet
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Także polecam! Dzięki Pani Agnieszce nasz Tadzik dostał pomoc u weterynarzy w Animal Garden w Kiełpinie Górnym. Zrobili mu badania i skierowali nas na diagnozę. Niestety do Kliniki na Łąkowej, która nas oszukała w diagnozie, dopiero dr Ulewicz nam pomógł i powiedział co i jak, przez co trafiliśmy do dr Mederskiego, dzięki któremu już wiemy co dolega naszemu psu. Ale gdyby nie Panie z ULGI to byśmy nie mieli co zbierać .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trójmiejskie Centrum Weterynaryjne!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

nie polecam i bardzo wysokie ceny za wszystko
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pełna diagnostyka, skuteczne leczenie., super uprzejmi pracownicy (lekarze, technicy, rejestratorki). Warto zapłacić i mieć świadomość , że zwierzęciem zajmują się fachowcy z najwyższej półki.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Nie prawda mój pies prawie zdechł po wizycie za 184 zł i kazali wrócić po 8h na kontrole gdzie pies już by pewnie zdechł w gabinecie ULGA odratowano go za 20 zł to się nazywa praca z powołania a nie dla kasy .. niech Pani chodzi ale nie polec tych oszustów innym ludzią
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja też polecam - mają wszystko na miejscu i do tego otwarte całą dobę. I nawet w środku nocy są przyjaźni dla kudłatych pacjentów (dla nie kudłatych pewnie też ;) )
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Polecam Agnieszkę Jóźwiak fenomenalna z sercem na dłoni .. uratowała Mi psa kiedy w wielkiej Klinice Weterynarii tylko naciągnęli na kasę gabinet ULGA
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Również polecam Ulgę na Cieszyńskiego. Fachowo i przyzwoicie cenowo. Nasz kot leczył się najpierw na Biegańskiego, pózniej w klinice weterynaryjnej na Bulońskiej, następnie w Pruszczu Gdsńskim w Reksiu. Wszyscy weterynarze z tych miejsc leczyli go sterydami, nikt nie zaproponował badań krwi. Dopiero w Uldze po wyniku badań krwi wyszło co tak naprawde mu dolegało (niewydolnośc nerek)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pan Kotlarek z hebanowskiego.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam przychodnię przy Biegańskiego. Podstawowe badania i zabiegi robione są na miejscu. Ceny przystępne, jeśli potrzebne są jakieś dodatkowe informacje , można je uzyskać telefonicznie. Panie kompetentne i bardzo miłe, w razie potrzeby zostają także po godzinach przyjęć (w soboty przychodnia czynna jest do godz. 12:00). Jeśli potrzebna jest opieka całodobowa to polecam Trójmiejską Klinikę Weterynaryjną przy Świętokrzyskiej. Drogo, ale robią wszystko - badania, zabiegi i operacje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Polecam gabinet weterynaryjny "ULGA" na ul. Cieszyńskiego 13/1u. Przyjmują dwie panie weterynarz, bardzo sympatyczne a przede wszystkim kochające zwierzęta. Wykonują wszystko począwszy od szczepień, badań leczenia po zabiegi operacyjne naszych milusińskich. Zapewniają bardzo fachową opiekę!!!. Kategorycznie za to nie polecam gabinetu w Pasażu Chełmskim i pani Elżakowskiej. Chodziłem tam z moją psicą ale nie byłem zadowolony ani ja ani - pewnie - mój piesior;).
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

w sumie to nie wiem, kogo moglabym ci polecic. ten zawod to trudna profesja. podziwiam osoby, ktore decyduja sie na ponad piec lat studiow, a potem staz... a i tak trzeba cale zycie sie doksztalcac i ciagle uczyc.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Warto zjechać z Chełum na Łąkową do Szpitala Weterynaryjnego. Jedno z lepszych miejsc w Polsce masz pod ręką
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

moje trzy osobiste zwierzaki i jeden przygodny jeż, którego przywiozłam w środku nocy do tej super kliniki (dlatego, że wówczas jako jedyna pracowała w nocy) chyba powiedziałyby co innego. Dwa nie przeżyły w każdym razie. Ode mnie - ani nie super, nawet nie dobrze, za to jak drogo! Teraz 24h/dobę w Gdańsku pracują chyba trzy inne gabinety i to mnie uspokaja, że więcej już nie będę zmuszona tam pojechać.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie polecam - wykryli u mojego psa torbiela pajeczynkówkowej, a okzazało się, że torbiela nie ma i nigdy nie było. Naciągneli na reznonas z błędnym opisem 1000zł plus chcieli operować, a co by było jakby otworzyli psa, a tu brak torbieli? Co, też 3000zł za operacje i tak w kółko, aż by zdechł? Nie polecam na Łąkowej!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Osobiście mogę polecić Trójmiejską Klinikę Weterynaryjną przy ulicy Świętokrzyskiej. Jest to co prawda kawałek za Chełmem, ale dojazd jest bezproblemowy nawet w przypadku braku posiadania samochodu. Wysiadasz na pętli tramwajowej na świętokrzyskiej i masz kawałek piechotą.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Nie polecam weterynarza na pasażu Chełmskim
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja jestem zachwycona opieką u http://www.naszalecznica.pl Zajęli się moim pupilem niesamowicie fachowo i z ogromną empatią. Mój piesek wpadł pod samochód i był potłuczony oraz miał złamaną przednią łapkę. Bardzo szybko doszedł do siebie dzięki najlepszej opiece.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum

Sucha karma (45 odpowiedzi)

Hej. Mam pytanie czy znacie markę Mills Farm? Karmię moją sunię suchą karmą, do tej pory...

Zaginął pies Doberman 02.02.16 (10 odpowiedzi)

Pies zaginął w Koleczkowie w okolicy szkoły, pies zachipowany, na uczciwego znalazcę czeka...