White Star

Restauracje

Gdańsk, Przywidzka 8

Gość - ocena (1) Nigdy więcej okropne jedzenie nie polecam !!!!!!!!!!! Gość Marian - ocena (1) Czasami jem tam zapiekankę.Bardzo dobre mają Marian Zatruty klient - ocena (1) Tragedia, nie polecam 40 zł za burgera którego nie kupiłabym za 10zł. Mięso... Zatruty klient
Mariusz - ocena (1) Totalna porażka pani najpierw zniknęła na 20 min na zapleczu, ludzie... Mariusz Paweł - opinia (1) Pół godziny czekania na podeszwę, jeszcze nigdy nie jadłem czegoś tak... Paweł Skarpy - opinia (1) Tragedia! Mięso jeszcze jak cie mogę, ale smak tej "musztardy"... Masakra.... Skarpy Klient - opinia (1) Burgery tragedia mięso suche , koszt napoju 0.5l 11 zł burgery w... Klient klient - opinia (1) najgorszy burger na świecie , najgorszy burger na świecie klient Dorota - opinia (1) Burger to porażka, masakra, wylądował w koszu. Dorota Natalia - opinia (1) Mięso w burgerach tragicznej jakości, poza tym zanim zamówiłam czekałam 15min... Natalia Pootr - opinia (1) Żenada, obsługa pracuje za karę, jedzenie bardzo słabe, jak można tak burgery... Pootr Wiki - opinia (1) Kurczaki nie do jedzenia odmrażane z paczki Wiki Artur - opinia (1) Nie chcę się rozpisywać ale zamówiłem burgera clasic za 25zł, totalne... Artur Jajobrody - opinia (1) Najgorszy burger jakiego jadłem. Mięso smakuje jak gotowe z biedronki, sosy... Jajobrody Super! (1) Super obsługa, zawsze uśmiechnięte dziewczyny! Burger Francuski i Włoski... Stach Rybak Dramat (1) Burger rzeczywiscie najgorszy z najgorszych. Gorszego nie jadlem, nie... Tomek Masakra (1) Szczerze mogę powiedzieć że to najgorszy burger jakiego jadłem. Na myśl o tym... Tragiczny burger (1) Cena jak za znacznie lepsze burgery z pobliskiego Kobo czy Pasibusa a jakość... Niezadowolony klient Masakra. (1) Burger Classic: mięso wysmażone na podeszwę i bez smaku, zamiast musztardy... Bazyl