White Wood Nieruchomości i Finanse

Doradztwo finansowe

Gdynia, Świętego Piotra 6B/U1-3

Łukasz Makurat - opinia (1) Moją sprawę prowadziła Pani Dorota Czaplińska i mogę powiedzieć, że jestem... Łukasz Makurat Michał - opinia (1) Poszukiwałem doradcy w zakresie doboru oraz uzyskania właściwego finansowania... Michał Arkadiusz - opinia (1) Korzystałem z biura przy zakupie nieruchomości, tranzakcja przebiegła... Arkadiusz
Łukasz - opinia (1) Bardzo polecamy Panią Justynę jako doradcę kredytu hipotecznego, jest osobą... Łukasz Łukasz - opinia (1) Pełen profesjonalizm. Dzięki współpracy z White Wood Finanse zaoszczędziłem... Łukasz Dawid Z - opinia (1) Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panią Agnieszką i Panem Witoldem.... Dawid Z Zuzanna Parafianowicz - opinia (1) Gorąco polecam Panią Dorotę Czaplińską, która wykazuje się w pracy niezwykłym... Zuzanna Parafianowicz Joanna - opinia (1) Gorąco polecam! Super podejście do klienta, miło i przyjemnie. Joanna Kordian - opinia (1) Współpracowałem z Panem Witoldem podczas zaciągania kredytu hipotecznego i z... Kordian Patrycja - opinia (1) Chciałabym bardzo podziękować pani Agnieszce, dzięki której mogę cieszyć się... Patrycja Adam - opinia (1) Poszukiwałem Doradcy finansowego w trojmiescie i trafiłem na tę firmę... Adam