Widać efekty, czy są jakieś minusy?

Korzystałam z 3 zabiegów i jestem zadowolona, chociaż nie ma porównania. Na forum znalazłam dużo negatywnych opinii: że nie jest to laser diodowy, tylko IPL, że zabieg wykonywany niedokładnie (moim zdaniem bardzo dokładnie- też korzystałam ze zniżki groupona), że efekt widać na początku, a pózniej włosy szybko odrastają. Zastanawiam się ile w tym prawdy. Czy sprzęt został moze ostatnio zmieniony. Miałam obawy czytając forum przed zabiegiem, ale póki co dla mnie to dobra oferta. Skąd się biorą te opinie? http://forum.trojmiasto.pl/rolletic-depilacja-laserowa-opinie-t216968,2,23085.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Witam Pani Ago,

dziękuję za poświęcenie nam czasu i uwagi. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z zabiegów.
Zamieszcza Pani link do części forum sprzed ponad 3 lat. Proszę zwrócić uwagę na IP osób podpisujących się różnymi nickami.Pojawiają się one także pod innymi opiniami nie dotyczących naszego salonu. Zgodnie z zasadą to samo IP ale różne nick.Powołuje się Pani na zabiegi laserem diodowym, obecnie jednym z najnowocześniejszych w Trójmieście, a który posiadamy dopiero od końca ubiegłego roku.

w imieniu zespołu Studia Rolletic
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0