Godne polecenia! (1) Serdecznie polecam korzystanie z usług salonu! Miałam przyjemność... Jean Laserowe usuwanie owłosienia (1) Skorzystałam z usługi, gdyż przekonała mnie promocja na stronie. 5 zabiegów a... asss rolletic depilacja laserowa opinie (22) Prosze o informacje, czy ktos korzystal z depilacji laserowej w salonie z... kk
Odczucia mam mieszane. Ceny przystępne i to wszystko (3) Opinię piszę po 8 zabiegach. Cóż, ceny bardzo przystępne ale po 8 zabiegach,... Zuza Polecam zabieg depilacji laserowej (2) Efekty są naprawdę zaskakujące. Wcześniej myślałam o depilacji laserowej, ale... Aleksandra Widać efekty, czy są jakieś minusy? (2) Korzystałam z 3 zabiegów i jestem zadowolona, chociaż nie ma porównania. Na... Aga Polecam (2) Skorzystałam z grupona i bylam na zabiegu mikrodembrazji i pilingu... Aneta Polecam (2) często korzystam; cenię za rzetelność i indywidualne podejście do klienta;... Alicja DEPILACJA LASEREM DIODOWYM - BARDZO ZADOWOLONA (2) Jestem bardzo zadowolona z depilacji laserem diodowym. Pierwszy raz... Agnieszka Kozakiewicz Jestem na stałe (2) Jestem stałym klientem salonu, chyba od samego początku. zawsze cenię sobie... Patrycja Bardzo polecam!!!!! (2) Piękny, luksusowy salon, normalne ceny - przemili pracownicy. Jestem bardzo... Beata Polecam Rolletic (2) Polecam Panią Magdę, podologa. Miałam pedicure leczniczy , zniknęły moje... mania POLECAM (2) Po raz kolejny korzystałam z usług Salonu "Rolletic", wcześniej... Emilia świetna obsługa (2) polecam - korzystam z sauny IR - obsługa i klimat świetny. Sama sauna też... Kat Mikrodermabrazja , kwas migdałowy i mezoterapia bezigłowa (2) Pierwszy raz skorzystałam z usług tego salonu i jestem bardzo zadowolona. Z... Klientka Mikrodermabrazja, peeling kawitacyjny i ampułka odżywcza (2) Skorzystałam z promocyjnego zabiegu - Groupon. Muszę przyznać, że bardzo miłe... Magdalna Pełne zadowolenie z usług (2) Korzystam z zabiegów na twarz. Jestem naprawdę zadowolona. Zabieg wykonany... Grażyna jakość usługi poniżej krytyki (2) dzisiaj byłam na pedicure. jestem tak niezadowolona z jakości, że właśnie... gosia mikrodermabrazja (2) Korzystałam już kilkakrotnie z usług tego gabinetu. Były to wyłącznie wizyty... Danuta Polecam:) (1) Byłam pierwszy raz w salonie z okazji kupna przez Internet zabiegu na twarz w... Marynia