rolletic depilacja laserowa opinie

Prosze o informacje, czy ktos korzystal z depilacji laserowej w salonie z oferty grouponu? Jakie wrazenia /obsluga, dokladnosc zabiegu/?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: rolletic depilacja laserowa opinie

podpisuje się pod tą prośbą. Nie chce trafić w miejsce po którym zostaną mi blizny itp.
Proszę o opinie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: rolletic depilacja laserowa opinie

też sie własnie zastanawiam nad kupnem zabiegów, ale chciałabym znac opinie osob ktore korzystały juz z usług tego salonu... Gosia jak sie czegos dowiesz lub sama zdecydujesz to daj znać na forum :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: rolletic depilacja laserowa opinie

Bardzo proszę... moja opinia jest taka: absolutnie nie polecam! Kupiłam ofertę na Grouponie i odbyłam 4 zabiegi (nogi, kolana, bikini, pachy) w przeciągu około 4 miesięcy. Po pierwszym zabiegu wyglądało to całkiem nieźle. Kolejne zabiegi, nie dość, że trwały każdy krócej (wykonywane niedokładnie?), to jeszcze, nie przynosiły zamierzonego efektu. Finalny efekt jest zerowy!!! Całość włosów mi odrosła, a nie minęło nawet 3 miesiące od ostatniego zabiegu.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: rolletic depilacja laserowa opinie

W sumie czego tu się więcej spodziewać za taką cene, przykładać im sie nie chce. Bardziej zastanawia mnie czy to bolało, bo najwyżej można pójść więcej razy, bo kolejne zabiegi po tych 4 z bonu tez mają 75% zniżki, tylko ten ból znosić wiecej razy niz moznaby było w lepszytch salonach. Myślę żeby sie zdecydować ale zamiast 4 razy wiąć 8 sesji i dopilnować aby sie postarały. Co o tym myślicie? Ciekawe czy przypadkiem nie jest wina to sprzętu, skoro wam taki marny efekt wyszedł...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: rolletic depilacja laserowa opinie

To prawda, jeśli skorzystam z ofert Grupona, zawsze okazuje się, że coś kosztem czegoś...
Ale wracając do Rolleticsu: skoro po 4 sesjach WSZYSTKO ODROSŁO, myślisz, że chcę podejmować ryzyko i płacić za kolejne sesje? No chyba cudu nagle nie będzie. Po czterokrotnym odwiedzeniu salonu, odnoszę wrażenie, że to nie tylko wina sprzętu, ale niedbałość pracowników, skoro każda następna wizyta była krótsza. Depilacja łydek, kolan, bikini i pach = 20 min... Chyba nie tędy droga.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: rolletic depilacja laserowa opinie

Potwierdzam opinię powyżej!!
tyle, że ja miałam depilację: bikini i pachy - BUSZ powrócił
i fotoodmładzanie (likwidacja przebarwień) - efekt zerowy!!!!
kasa wyrzucona w błoto
ABSOLUTNE NIE!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: rolletic depilacja laserowa opinie

Dziękuję za te opinie, choć powiem szczerze że liczyłam na zachwalanie, bo teraz napewno tam nie pojde, a wloski mnie wkurzają strasznie :( może w innych miejscach mają lepszy sprzęt lub bardziej się do tego przyłożą... Ale to już nie będzie w promocji...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: rolletic depilacja laserowa opinie

Prosba do dziewczyn co korzystały z tej usługi: proszę napiszcie więcej szczegółów, tzn. nie tylko o efektach ale o salonie, czy przyjazny, czysty, jakie osoby tam pracują, jak to przebiegało, czy bolało, ile trwało itp.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: rolletic depilacja laserowa opinie

zatem - czysto owszem, obsługa miła w miarę, ale prawdopodobnie ze względu na cenę za jaką wykonywana była usługa, nie za bardzo sie starały, palcem trzeba było pokazywać : "a dlaczego Pani tu nie zrobiła ani tu..?" każdy kolejny zabieg był robiony coraz gorzej (w mojej opinii); nie wiem czy jest sens robienia nawet 8 zabiegów, skoro po 4 efekt jest żaden, a w ofercie zapewniali, że 3-5 zabiegów wystarczy aby usunąć ok.80-90% owłosienia, i że efekt jest trwały - Gó... prawda!
do tego boli masakrycznie, owszem chyba 4 zabieg bolał najmniej, ale nie wiem czy to nie siła perswazji, czy jak to mówią, zależy to od dnia cyklu... co do czasu trwania - 1szy zabieg ok. 45minut (bikini, pachy, twarz), a ostatni chyba zaledwie 15...
ech, nie chce mi się juz tego wspominać, bo jestem naprawdę zawiedziona...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: rolletic depilacja laserowa opinie

Nie zgadzam się z opiniami powyżej. Osobiście wykonałam 6 zabiegów i efekt jest super, ale planuję wykonać jeszcze dwa. Panie też były bardzo miłe i moim zdaniem bardzo kompetentne. Mój zabieg nie różnił się niczym od koleżanek, które wykonywały sobie zabiegi w innych miejscach i za zupełnie inną cenę. Z tego co się orientowałam na różnych forach, to już nie są czasy, kiedy tego zabiegi trwają godzinami i wiem, że zabiegi przynoszą różne efekty, niezależnie od ceny. Zresztą sama miałam robiony jednorazowy zabieg w innym miejscu w Gdyni (płaciłam za niego ponad 900 zł) i nie wiedzę różnicy. Osobiście bardzo polecam, ale pewnie każdy może mieć inne zdanie....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: rolletic depilacja laserowa opinie

niestety wykupilam juz kupon, czekalam na opinie ale wiekszosc byla juz po fakcie.. . Zabiegi depilacji laserowej robilam w gdyni w innym salonie, wrazenia podobne jak Wasze w rolleticu, kazdy kolejny zabieg coraz krotszy, efektow nie widac, moze faktycznie potrzeba 8 zabiegow a nie 4... nie wiem tylko, czy takie traktowanie, mala dokladnosc zabiegow dotyczy tylko klientow gruponu, czy placac 100% mozna spodziewac sie czegos innego. jesli maja po kilkanascie zabiegow dziennie moze sie po prostu nie chciec, ale w takim razie po co wystawiac oferte na tyle kuponow?? Do salonu w ktorym jestem obecnie na pewno nie wroce, na inne zabiegi tez nie..

prosze o informacje jesli ktos poleca jakis salon lub jesli ktos korzystal z depilacji laserem diodowym. Mile widziane linki na konkretne forum dotyczace depilacji laserowej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: rolletic depilacja laserowa opinie

(...)!!!!!!!!!
jestem tak zła, chciałam szybko usunąć sobie parę włosków, które zostały mi po poprzednich depilacjach w innych salonach. Nie doczytałam informacji o tym, na jakim sprzecie pracuje Rolletic. Otóż maja oni jakies g... ipl, czyli tak naprawdę nie jest to laser. To nic nie usuwa. Wydałam kasę za która mogłam iść do innego salonu, który pracuje na prawdziwym laserze a nie jakims g... sprzęcie. Porażka.
Nie dziwię się, że później ludzie mają błędne wyobrażenie, że laser nie działa. Otóz działa, tylko trzeba iść tam gdzie maja LASER a nie światło ipl. Rollectic i depilacja-omijać z daleka, nie dajmy im robić z nas idiotów i wyciagać kasy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: rolletic depilacja laserowa opinie

... zaczelam watek, jestem po 4 zabiegach + 4 w poprzednim salonie a efekt naprawde mizerny. Bikini jeszcze ujdzie, ale po 8 zabiegach wloskow nie powinno byc az tylu!80-90%?? mocno przereklamowane. oczywiscie kazdy reaguje na ipl inaczej, ale osobiscie odradzalabym depilacje 'laserowa' w tym salonie. Niestety, moim zdaniem to wyciaganie kasy od klientow..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: rolletic depilacja laserowa opinie

jest kilka salonow uzywajacych lasera diodowego, jesli jest to laser diodowy a masz ciemne wlosy, to naprawde bedzie super efekt.
natomiast zabieg sam w sobie niestety bolesny, ale da sie przezyc.
Mialam wykonywane o wiele bardziej bolesne zabiegi, depilacja nie jest nastraszniejsza ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam,

Zdecydowanie nie zgadzam się z tymi opiniami. Wykupiłam również pakiet z Grouponu, zabiegi zawsze trwały tyle samo czasu- a depilowałam dużo partii, ponieważ całe nogi, pachy i przedramiona. Jestem brunetką i owłosienie miałam baardzo duże. Tak więc, nie było łatwo...po zabiegach z Grouponu wykupiłam dalsze zabiegi również ze zniżką, powtarzając je co 6 tygodni. Łącznie miałam już 6 zabiegów depilacji i włosy prawie zniknęły, tzn. z przedramion, pachy- pojedyncze włoski a nogi już naprawdę niewiele w porównaniu do tego co miałam. Musiałam golić się co drugi dzień a teraz po miesiącu mam kilka włosków na krzyż. Oczywiście kontynuuję jeszcze zabiegi aż całkowicie znikną. A nadmienię jeszcze, że rok wcześniej korzystałam przez rok z depilacji u Dr Kubika-lekarza medycyny estetycznej i niestety nie było efektów. Także mam porównanie a cena u lekarza jest kilkakrotnie wyższa. W gabinecie Rolletic ceny są przystępne i efekty bardzo dobre. Swoją drogą jeśli ktoś nawet za drugim razem miał krótszy zabieg...to dlaczego Pani nie zwróciła uwagi bo ja bym nie wyszła z gabinetu jeśli nie czułabym,że zabieg jest dobrze wykonany. Zabieg nie jest bolesny. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: rolletic depilacja laserowa opinie

No to zaczynajmy:
Gabinet jaki cale miejsce, bardzo czyste, Panie miłe, grzeczne ale troche o zabiegu.(tez skorzystałam z oferty Gruponu)
Pierwszy zabieg fajnie, podekscytowana czekałam na to kiedy włosy zaczną się osłabiać, i tak tez sie stało. Nad waszymi głowami zapaliła się żarówka z pomysłem "a może by spróbować?" to mowie NIE! Po kolejnych 3 zabiegach efekt uważam za.. taki sobie, bądźmy szczere! Zabiegi były wykonywane BARDZO niedokładnie, do dzisiaj widzę gdzie laser nawet nie dotkną moich włosów :/ Raz zabieg wykonala mi pewna mila pani i faktycznie wyszłam usatysfakcjonowana. Nie wiem czy niedokładność spowodowana jest tzw wydojeniem klienta(raz zapłacił mniej to niech przyjdzie jeszcze z 4razy to nam się wyrówna) czy LENISTWEM Pań wykonujących te zabiegi, bo w kompetencje się nie mieszam. I jak już ktoś wcześniej napisał.. to chyba faktycznie nie jest laser- a za wprowadzanie konsumenta w błąd i afiszowanie się z wykonywaniem depilacji LASEROWEJ powinni dostać niezła kare! Szczególnie ze przed wykupieniem oferty zadzwoniłam do salonu, w którym to bardzo uprzejma Pani powiedziała mi ze nie jest to żadne naświetlanie, ze jest to laser o wiązce światła która w porównaniu do innych maszyn wchodzi dość głęboko w głąb skóry ale że nie jest to tak bardzo bolesne bo głowica jest zaopatrzona w b.dobry system chłodzenia.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: rolletic depilacja laserowa opinie

Też skorzystałam z oferty gruponowej co prawda tylko 1 raz ale już raczej nie mam zamiaru więcej korzystać efekt wg mnie słaby włosy szybko odrosły, mam wrażenie że zabieg mógł być wykonany dokładniej..
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: rolletic depilacja laserowa opinie

NIE POLECAM! Też skusił mnie grupon, miałam 6 zabiegów i wszystko wróciło! Miałam przerwę, bo wakacje-urlop, po 1,5 m-ca włosy zaczęły odrastać, a po 2 m-cach do stanu pierwotnego. Nie wróciłam, szkoda czasu i pieniędzy. Robiąc depilację co m-c, wydawało się, że to działa, ale wystarczyła przerwa i się wydało, że to zwykły bubel. Na początku każą podpisać oświadczenie, że akceptujesz fakt, iż efekt wymaga 4-10 zabiegów, więc mają spokój z reklamacjami. Tak jak ja, rezygnują kobiety po 4-6 razach. Czuję się oszukana, a tak się cieszyłam, że w końcu się pozbędę znienawidzonego owłosienia.
Profesjonalne gabinety robią próbę - golą włosy i obserwują kiedy odrastają, inaczej włosy na nogach, a inaczej na bikini. Tu kazano mi przychodzić co 4 tygodnie. Koleżanka w Londynie chodzi co 2 m-ce i efekt super. Ech...... Czytajcie opinie i nie dajcie się naciągnąć. Ja straciłam ponad 2 tyś. zł.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: rolletic depilacja laserowa opinie

Ja po 7 też nie mogę powiedzieć nic dobrego. Miło ale niedbale. 80% włosów odrosło.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: rolletic depilacja laserowa opinie

Z depilacji nie korzystałam, ale skutecznie poparzyli mi twarz zabiegiem odmładzającym IPL. Oczywiście potem podejście mieli nieprofesjonalne, ani przepraszam, ani jakiegokolwiek podejścia aby klientowi zrekompensować tęsytuację. (Pracuję z ludzmi i byłam zmuszona wziąc tydzień urlopu aby poparzenie zniknęło z twarzy) Starają się ale im nie wychodzi i maja nieprofesjonane, mozna powiedzieć - pretensjonalne podejście do pacjentów. czyli: jeśli się nie udało, boli, jest poparzenie, to wmawiają, że to normalne. Niestety nie- bo po wizycie w innym gabinecie było tak, że człowiek żałuje, że wyguglał taki słaby gabinet. Musza się jeszcze dużo nauczyć. Zalecam wizytę w gabinetach , gdzie IPL obsługuje lekarz, a nie przeszkolony technik.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie polecam tego salonu,brak profesjonalnej obsługi, zabiegi pozostawiaja wiele do Zyczenia .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0