Wielkopolska 26

Lokalizacja inwestycji zapewnia szybki dojazd do centrum Gdańska oraz Trójmiejskiej Obwodnicy, a jednocześnie pozwala odpocząć od gwaru miasta w spokojnym otoczeniu, niedaleko terenów rekreacyjnych. W pobliżu znajdują się ścieżki rowerowe czy zagospodarowane pod kątem sportowym akweny retencyjne.

W ramach osiedla powstaną cztery pięciokondygnacyjne budynki wielorodzinne, pierwszy z nich ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A ludzie porównują gołe kwoty czynszowe, często nie mając wiedzy jakie składniki wchodzą do czynszu.
W niektórych wspólnotach składnikem czynszu są tylko podstawowe opłaty eksploatacyjne, a w innych dodatkowo ujęte są opłaty za prognozowane zużycie mediów, miejsce w podziemnym garażu i całodobową ochronę w recepcji.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam dwa, jednakowe mieszkania (po 47m2), w sąsiednich budynkach, zarządzane przez tego samego zarządcę. Za jedno z mieszkań w okresie zimowym płacę czynsz do wspólnoty w wysokości 530zł, a za drugie 350zł. Różnice w poszczególnych pozycjach są kosmetyczne, poza opłatami za prognozowane zużycie wody i ogrzewanie.
Dla osób niezorientowanych taka rozbieżność mogłaby zapewne stanowić powód do odwołania zarządu wspólnoty w jednym z tych budynków :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

My w pierwszym mamy swoją wspólnotę i tworzenia z 4 nie chcemy molochów, zawsze ktoś jest lepszy a ktoś gorszy a tak my mamy swoją wspólnotę i niech tak zostanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wielkopolska 26

Jak wam się dojeżdża ta błotna droga z Niepolomickiej? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jestem za byle z niższym czynszem :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może jak doskoczy 4 blok to się skrzykniemy na Wspólnotę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Wielkopolska 26

To ciekawe bo ja w pierwszym budynku za ten metraż place 310 zł. Make sprostowanie nie nazywa się to czynsz tylko oplata eksploatacyjna. A ty koleś Za swój domek jak płacisz 309 zl to ci gratuluje poczucia humoru
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może jek doskoczą lokatorzy z 4 bloku to się skrzyniemy na jakąś Wspólnotę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wielkopolska 26

No gratulować.
Widzę że lubisz przepłacać no chyba że mamusia ci dokłada do czynszu.
Taniej wychodzi utrzymanie domu jednorodzinnego.
Ja za mieszkanie ponad 70 m płacę ok 350 pln.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wielkopolska 26

Ale masz wykaz za co płacisz. Ja wiem, że jesteście z kamienic i mieszkaliście z rodzicami, ale come on. Kwota jest normalna, ja na zaspie place z rachunkami ok 800 za 48m.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Małe sprostowanie .
365 pln to są opłaty tylko dla administratora osiedla. Do tego jeszcze trzeba doliczyć opłaty za CW, ZW oraz prąd. W sumie wyjdzie ok 500 - 550 pln w zależności od zużycia wody.
Jak dla mnie to zdecydowanie za dużo za takie małe mieszkanie, aż strach pomyśleć jakie będą opłaty w okresie zimowym???
Dla porównania za mieszkanie 70 m2 + piwnica + garaż w sumie ok 90m2 na osiedlu położonym kilka kilometrów dalej w okresie letnik czynsz jaki płacę to ok 350 pln a w okresie zimowym maksymalny rachunek to ok. 550 pln średnio 470 - 500 pln . Jest różnica?
Jak dla mnie pora na zmianę administratora osiedla i to szybko.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Wielkopolska 26

Witam.
Mam pytanie do mieszkańców którzy już mieszkają i płacą czynsz.
Czy nie sądzicie że stawki naliczonego przez BAMIT są za wysokie?
550 PLN za mieszkanie 45!!
Może pora na zmiany?
Jeśli ktoś myśli podobnie proszę o jakieś komentarze.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Wychodzi ok 400 zł bez pradu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Za mieszkanie 45 wychodzi 365 PLN plus prąd.
Póki co jest to system zaliczkowy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Źle.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może i tak ale deweloper to katastrofa ciekawe jak garaże wyglądają po ulewie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z tego co słyszę to już chyba lepiej kawałek dalej na Morenie. Moi znajomi czekają na koniec budowy Studio Morena i póki co są mega zadowoleni z kontaktu z deweloperem. Chociaż nie wiem, czy zostały tam jakieś wolne mieszkania, bo było sporo chętnych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzień dobry, chciałabym kupić mieszkanie na tym osiedlu. Chciałabym zapytać jaki jest ustalony czynsz miesięczny?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No właśnie też chciałbym wiedzieć kiedy będzie odbiór ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzwonią do Pani z każda zmiana? Bardzo ciekawe :) to jak jest Pani tak dobrze poinformowana to proszę napisać kiedy zamierzają oddać budynek 3? W listopadzie był 1 termin, drugi do końca marca już za chwile, a tylko otrzymaliśmy lakoniczna odpowiedz, ze i ten termin nie jest możliwy. A co do jakość wykończenia mieszkania wole się nie wypowiadać. Pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Osiedle Ambro (3 odpowiedzi)

Lokalizacja inwestycji oznacza sąsiedztwo terenów zielonych oraz rozwiniętej infrastruktury...

Prośba o poradę gdzie warto mieszkać w 3 mieście (199 odpowiedzi)

Witajcie Jesteśmy z okolic Koszalina planujemy przeprowadzić się do 3miasta . Przeglądamy oferty...

Polana Kampinoska (6 odpowiedzi)

W pobliżu powstającego osiedla przyszli mieszkańcy znajdą wszystko co wpływa na komfortowe życie...