Wielkopolska 26

Lokalizacja inwestycji zapewnia szybki dojazd do centrum Gdańska oraz Trójmiejskiej Obwodnicy, a jednocześnie pozwala odpocząć od gwaru miasta w spokojnym otoczeniu, niedaleko terenów rekreacyjnych. W pobliżu znajdują się ścieżki rowerowe czy zagospodarowane pod kątem sportowym akweny retencyjne.

W ramach osiedla powstaną cztery pięciokondygnacyjne budynki wielorodzinne, pierwszy z nich ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie rozumiem skąd tyle przedziwnych informacji na temat tej inwestycji. Jestem właścicielką mieszkania w budynku nr. 3 i ani razu nie miałam problemu z Deweloperem, co więcej dzwonią do mnie z każdą ewentualną zmianą czy przesunięciem terminu chociaż i tak nadal wg. mojej umowy nie mam żadnych opóźnień. Ludzie narzekają że nie mogą urządzać mieszkania przed odbiorem technicznym ale wystarczy poczytać trochę prawo budowlane a nie mieć o wszystko pretensje. Jedyne co mogę potwierdzić to mieszkańcy bloku nr. 1 i 2 rzeczywiście mieli opóźnienia i poprawki. Reszta prezentuje się super. To jedyne tak kameralne, ładne i zamknięte osiedle w tej okolicy. Cztery małe bloki w spokojnej okolicy a nie molochy 7 czy 10 piętrowe albo z każdej strony szeroka zabudowa. Osobiście jestem bardzo zadowolona i na nic nie zamieniłabym swojego mieszkania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9

Dalej nie rozwiązali problemu z energą i jesteśmy na prądzie budowlanym. ZERO informacji z ich strony w tym temacie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie polecam chciałem kupić 2 mieszkania ale kupiłem jedno i to był błąd tylko same problemy brak mozliwości wykonania remontu tylko do 16 brak wody, kanalizacji ,windy itp
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chcieli byśmy kupić na tym osu=iedlu mieszkanie lecz zero kontaktu z deweloperem mój tel 730054842 jak pani juz tam mieszka mogła by pani mi opowiedziec co i jak z osiedlem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Blok 4 rezerwowalem w 2017 dwa mieszkania jedno w 3 drugie w 4 bloku i negocjowalem cene wiec moje negocjacje na nic sie dały i tak podniesli ceny wiec rezygnuje a budowa idzie jak krew z nosa .Jedna wielka poraszka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a mozna wiedziec kiedy Pan rezerwował mieszkanie i w ktorym bloku?tez mam rezerwacje i caly czas sie zastanawiam...co dalej robic
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja rezygnuje podpisałem umowe na ustaloną kwotę a jak przyszlo co do czego to podniesli mi o 30% tlumaczac ze materiały poszły do góry przestrzegam wszystkich i niesamowite opóznienia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mieszkam od wczoraj w 2 bloku i spało mi się wyśmienicie co będzie dalej czas pokaże
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czarny w pierwszych dwóch blokach już można mieszkać. A jeśli chodzi o prąd to deweloper pokrywa różnicę w cenie obydwu taryf więc ty płacisz normalna stawkę
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Z czasem wszystko uporządkują , troszkę cierpliwości. A co do miejsc parkingowych dla gości to jeszcze się z czymś takim nie spotkałem. Goście przeważnie parkują przed osiedlami o ile są wolne miejsca :-)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6

A czy odbiory jakichkolwiek mieszkań już były?, czy inspektor budowlany zezwolił na użytkowanie w.w mieszkań?, i czy koszt prądu budowlanego jest jakoś rozliczany przez dewelopera?,bo z tego co się orientuję to stawka za kilowatogodzinę jest wyższa w przypadku prądu budowlanego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

2 bloki zamieszkalne właściwie już są. Czy warto zakupić od tego dewelopera? Trudno powiedzieć... Ma wyrąbane w mieszkańców, kasa się liczy. Problemy są z energą, brak informacji od dewelopera na czym te problemy polegają, więc jesteśmy na prądzie budowlanym... infrastruktura w obrębie budynków, porażka. Błoto, ciemno, brak miejsc parkingowych dla gości.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zakup mieszkania

Witam.
Czy warto zakupić mieszkanie od tego dewelopera? Czy już ktoś z Państwa mieszkam?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Witam czy już ktoś mieszka na tym osiedlu?Zamierzam kupić tu mieszkania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

uwaga na okna!!!
W drugim bloku są niewłaściwie zamontowane okna tzn. brak jest uszczelki między ramą okna a elewacją budynku.
Gonić ich nie uzupełniają niedociągnięcia.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

No nie czytam gazet bo nie mam na to czasu, ale już jestem po rozmowie z przedstawicielem kancelarii która zajmuje się takimi sprawami i liczę na sowite odszkodowanie.
Zresztą z tego co wiem to już większość mieszkańców z pierwszego blok jest zainteresowana tą sprawą.
Mam nadzieję że takie pogrywanie z klientem podbije się czkawką deweloperowi.
Ps. Gdyby deweloper nie dysponował milionami to by nie zaczął budowy.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

2018-10-05 06:16:29
Czy ktoś korzystał z usług firm które specjalizują się w odzyskaniu odszkodowań?
Z tego co słyszałem są duże szanse na odszkodowanie od dewelopera na pokrycie wszystkich star jakie ponieśliśmy z tytułu opóźnienia.
no, ty wywalczysz odszkodowanie a następni zostaną z niewykończonymi mieszkaniami bez tytułu własności - nie czytasz gazet? nie widzisz jak rosną koszty budowy? to nie Robyg że ma miliardowe obroty, mi się wydaje że oni ledwo zipią. Ja bym poczekał niech wszyscy odbiorą mieszkania i wtedy zbiorczy o odszkodowanie. Na pewno są ubezpieczeni to najwyżej PZU zapłaci
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Bankructwo dewelopera

Akurat to mu nie grozi, temat dla przyciągnięcia uwagi.

To co z tym grillem. Ja już szykuje ogródek. Możemy Szmula i tę rudą też zaprosić. Ogólnie wszyscy mogą oprócz ludzi którzy stoją na parkingu na nie swoim miejscu, możesz prosić i nic nie daje.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wielkopolska 26

Czy ktoś korzystał z usług firm które specjalizują się w odzyskaniu odszkodowań?
Z tego co słyszałem są duże szanse na odszkodowanie od dewelopera na pokrycie wszystkich star jakie ponieśliśmy z tytułu opóźnienia.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Wielkopolska 26

CZY ma ktoś informacje na temat wysokości czynszu w pierwszym bloku?
Z góry dziękuję za informację
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Flora by Hanza (7 odpowiedzi)

Flora by Hanza powstaje w niezwykle szybko rozwijającej się części Gdańska. W ostatnich latach...

Skandinavia (9 odpowiedzi)

Skandinavia powstaje przy ul. Wielkopolskiej w od lat rozwijającej się dzielnicy Gdańska. W...

Zielona Park (49 odpowiedzi)

Zielona Park, jak sama nazwa wskazuje, zlokalizowana jest w okolicy licznych terenów zielonych. W...