Wieloletni klient

Nie pamiętam jak długo już jestem klientem firmy Maxnet - podejrzewam że okolo 10 lat. Niestety na naszej dzielnicowej pustyni internetowej (gdzie swiatłowodu brak a infrastruktura "duzej firmy telekomunikacyjnej" pozwala na cale 6 mbit/1 mbit) korzystac mogę tylko z radiowego dostępu, lub z LTE.
Od 10 lat korzystam z radiowego dostępu dzięki Maxnetowi - linie mam dwie (druga założona kilka lat temu):
- cały czas pracuje oryginalny sprzęt
- zdarzyły się może 3-4 awarie na przestrzeni tych 10 lat
- kontakt z firmą szybki (jako czlowiek wiekowy preferuję kontskt telefoniczny/osobisty).
- cena - tu mogę się odnieść tylko do "radia" - mnie odpowiada, choć boli kiedy wiem że kilkaset metrów dalej ze światłowodu można więcej
- oferta (radiowa) - to jedyna ocena inna niż "6": oferowane 25/10 bylo więcej niż wystarczające kilka lat temu. Teraz przydałoby się trochę więcej - a z tym jest kłopot.
- jakość :łącze stabilne, jak na radio rewelacyjnie niskie opóżnienia (ze starszej anteny 3ms, z nowszej 5 ms). Duży plus za jakośc.

Jeśli kiedykolwiek, ktokolwiek zdecyduje się pospawać w mojej okolicy światłowód - to za samą jakość usług i podejście do mnie jako klienta zostanę w Maxnet
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

proszę o kontakt na biuro@maxnet.org.pl postaramy się zrobić 45 Mbit a może odciągnąć ftth . Proszę napisać rów więc o komentarzu na trójmiasto będzie łatwiej .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0